ARDAMIA ACTIV S.R.L.
ARDAMIA ACTIV S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Șura Mare, Comuna Șura Mare, Sibiu, CUI 42564447. Cifră de afaceri 2025: 162.443 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 42564447
- Denumire
- ARDAMIA ACTIV S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|612|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.05.2020
- Sediu
- PRINCIPALĂ, nr. 729, ap. 6, Sat Șura Mare, Comuna Șura Mare, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 162.443 lei (+19% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 78,9 mii lei · 2025 162,4 mii lei · maxim 2021 316,5 mii lei · minim 2020 78,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 26 mii lei · 2025 49,9 mii lei · maxim 2021 185,6 mii lei · minim 2024 −8,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 0 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2020 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 162.443 lei | 136.559 lei | 296.025 lei | 143.616 lei | 316.477 lei | 78.937 lei |
| Venituri totale | 162.443 lei | 136.559 lei | 296.125 lei | 143.616 lei | 316.477 lei | 78.937 lei |
| Cheltuieli totale | 110.890 lei | 143.982 lei | 237.927 lei | 125.383 lei | 121.561 lei | 50.711 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 49.929 lei | 0 lei | 55.385 lei | 16.885 lei | 185.612 lei | 25.972 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 8.789 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 49.929 lei | -8.789 lei | 55.385 lei | 16.885 lei | 185.612 lei | 25.972 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 175.751 lei | 152.158 lei | 267.386 lei | 271.751 lei | 195.836 lei | 33.059 lei |
| Datorii | 119.250 lei | 145.586 lei | 102.308 lei | 69.014 lei | 9.984 lei | 6.887 lei |
| Capitaluri proprii | 56.501 lei | 6.572 lei | 165.078 lei | 202.737 lei | 185.852 lei | 26.172 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ARDAMIA ACTIV S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ARDAMIA ACTIV S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ARDAMIA ACTIV S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Șura Mare, Comuna Șura Mare, județul Sibiu (PRINCIPALĂ, nr. 729, ap. 6); numărul de înmatriculare e J|32|612|2020, din 29.05.2020.
Ce cifră de afaceri a avut ARDAMIA ACTIV S.R.L. în 2025?
162.443 lei, cu 19% peste 2024 (136.559 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 49.929 lei.
Câți salariați are ARDAMIA ACTIV S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ARDAMIA ACTIV S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.