MNI OPERATOR ROUTES AZ S.R.L.
MNI OPERATOR ROUTES AZ S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Frumușani, Comuna Frumușani, Călărași, CUI 42540243. Cifră de afaceri 2025: 111.713 lei, 1 salariați.
Registru
- CUI
- 42540243
- Denumire
- MNI OPERATOR ROUTES AZ S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|51|230|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.05.2020
- Sediu
- Salciei, nr. 10, Camera 1, Sat Frumușani, Comuna Frumușani, Călărași
- Activități autorizate (CAEN)
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 111.713 lei (-7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 58,7 mii lei · 2025 111,7 mii lei · maxim 2024 119,9 mii lei · minim 2020 58,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 53,9 mii lei · 2025 53,9 mii lei · maxim 2022 112,1 mii lei · minim 2025 53,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 111.713 lei | 119.869 lei | 118.702 lei | 119.334 lei | 94.808 lei | 58.735 lei |
| Venituri totale | 111.796 lei | 119.869 lei | 118.702 lei | 119.334 lei | 94.808 lei | 58.735 lei |
| Cheltuieli totale | 56.980 lei | 50.363 lei | 43.273 lei | 4.529 lei | 3.893 lei | 3.178 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 53.855 lei | 68.487 lei | 74.420 lei | 112.142 lei | 88.127 lei | 53.895 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 53.855 lei | 68.487 lei | 74.420 lei | 112.142 lei | 88.127 lei | 53.895 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 71.168 lei | 92.167 lei | 114.383 lei | 136.656 lei | 114.310 lei | 79.266 lei |
| Datorii | 17.073 lei | 22.821 lei | 39.524 lei | 24.217 lei | 25.943 lei | 25.171 lei |
| Capitaluri proprii | 54.095 lei | 69.346 lei | 74.859 lei | 112.439 lei | 88.367 lei | 54.095 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MNI OPERATOR ROUTES AZ S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MNI OPERATOR ROUTES AZ S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MNI OPERATOR ROUTES AZ S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Frumușani, Comuna Frumușani, județul Călărași (Salciei, nr. 10, Camera 1); numărul de înmatriculare e J|51|230|2020, din 26.05.2020.
Ce cifră de afaceri a avut MNI OPERATOR ROUTES AZ S.R.L. în 2025?
111.713 lei, cu 7% sub 2024 (119.869 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 53.855 lei.
Câți salariați are MNI OPERATOR ROUTES AZ S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MNI OPERATOR ROUTES AZ S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.