FAPADOM CONS S.R.L.
FAPADOM CONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Zăuan, Comuna Ip, Sălaj, CUI 42535611. Cifră de afaceri 2025: 8.000 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42535611
- Denumire
- FAPADOM CONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|206|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.05.2020
- Sediu
- ZĂUAN, nr. 71, Sat Zăuan, Comuna Ip, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
Arată toate (10)
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 8.000 lei (-63% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 11,1 mii lei · 2025 8 mii lei · maxim 2021 21,9 mii lei · minim 2025 8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 8,7 mii lei · 2025 5,6 mii lei · maxim 2021 21,1 mii lei · minim 2025 5,6 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 8.000 lei | 21.400 lei | 19.700 lei | 20.300 lei | 21.900 lei | 11.100 lei |
| Venituri totale | 8.000 lei | 21.400 lei | 19.700 lei | 20.300 lei | 21.900 lei | 11.100 lei |
| Cheltuieli totale | 1.400 lei | 1.400 lei | 1.350 lei | 1.910 lei | 850 lei | 2.425 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 5.565 lei | 16.800 lei | 15.414 lei | 17.860 lei | 21.050 lei | 8.675 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.565 lei | 16.800 lei | 15.414 lei | 17.860 lei | 21.050 lei | 8.675 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 85.564 lei | 80.719 lei | 63.607 lei | 48.040 lei | 29.925 lei | 8.875 lei |
| Datorii | 0 lei | 720 lei | 408 lei | 255 lei | 0 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 85.564 lei | 79.999 lei | 63.199 lei | 47.785 lei | 29.925 lei | 8.875 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FAPADOM CONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FAPADOM CONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul FAPADOM CONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Zăuan, Comuna Ip, județul Sălaj (ZĂUAN, nr. 71); numărul de înmatriculare e J|31|206|2020, din 25.05.2020.
Ce cifră de afaceri a avut FAPADOM CONS S.R.L. în 2025?
8.000 lei, cu 63% sub 2024 (21.400 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.565 lei.
De unde vin datele despre FAPADOM CONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.