STREET GARMENT S.R.L.
STREET GARMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Brănești, Comuna Brănești, Ilfov, CUI 42531350. Cifră de afaceri 2025: 298.825 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 42531350
- Denumire
- STREET GARMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|1822|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.05.2020
- Sediu
- SLT. PETRE IONEL, nr. 188A, et. 1, Sat Brănești, Comuna Brănești, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
Arată toate (39)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale · rev. 3
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 298.825 lei (+64% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 103,7 mii lei · 2025 298,8 mii lei · maxim 2025 298,8 mii lei · minim 2023 103,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 78,5 mii lei · 2025 179,4 mii lei · maxim 2025 179,4 mii lei · minim 2024 68,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 298.825 lei | 182.000 lei | 103.680 lei |
| Venituri totale | 298.825 lei | 182.000 lei | 103.680 lei |
| Cheltuieli totale | 113.290 lei | 100.946 lei | 10.567 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 179.402 lei | 68.344 lei | 78.513 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 179.402 lei | 68.344 lei | 78.513 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 399.118 lei | 159.926 lei | 93.114 lei |
| Datorii | 72.859 lei | 13.069 lei | 14.601 lei |
| Capitaluri proprii | 326.259 lei | 146.857 lei | 78.513 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STREET GARMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, STREET GARMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul STREET GARMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Brănești, Comuna Brănești, județul Ilfov (SLT. PETRE IONEL, nr. 188A, et. 1); numărul de înmatriculare e J|23|1822|2020, din 22.05.2020.
Ce cifră de afaceri a avut STREET GARMENT S.R.L. în 2025?
298.825 lei, cu 64% peste 2024 (182.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 179.402 lei.
Câți salariați are STREET GARMENT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre STREET GARMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.