ZARA TIMBER S.R.L.
ZARA TIMBER S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Adjud, Vrancea, CUI 42528274. Cifră de afaceri 2025: 212.658 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42528274
- Denumire
- ZARA TIMBER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|533|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.07.2023
- Sediu
- TUDOR VLADIMIRESCU, bl. 34, sc. 2, ap. 52, Municipiul Adjud, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Arată toate (19)
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
- 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 212.658 lei (-6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 56,7 mii lei · 2025 212,7 mii lei · maxim 2023 564,7 mii lei · minim 2020 56,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 1,5 mii lei · 2025 −42,4 mii lei · maxim 2023 149,1 mii lei · minim 2024 −44,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 212.658 lei | 225.457 lei | 564.737 lei | 275.105 lei | 221.237 lei | 56.715 lei |
| Venituri totale | 262.658 lei | 225.457 lei | 564.737 lei | 275.105 lei | 221.237 lei | 56.715 lei |
| Cheltuieli totale | 302.583 lei | 268.078 lei | 410.113 lei | 315.716 lei | 221.940 lei | 54.364 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 149.089 lei | 0 lei | 0 lei | 1.452 lei |
| Pierdere netă | 42.421 lei | 44.538 lei | 0 lei | 43.361 lei | 7.340 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -42.421 lei | -44.538 lei | 149.089 lei | -43.361 lei | -7.340 lei | 1.452 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 40.558 lei | 50.244 lei | 111.198 lei | 21.449 lei | 75.070 lei | 9.574 lei |
| Datorii | 37.477 lei | 4.742 lei | 11.158 lei | 70.498 lei | 80.758 lei | 7.922 lei |
| Capitaluri proprii | 3.081 lei | 45.502 lei | 100.040 lei | -49.049 lei | -5.688 lei | 1.652 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ZARA TIMBER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ZARA TIMBER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ZARA TIMBER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Adjud, județul Vrancea (TUDOR VLADIMIRESCU, bl. 34, sc. 2, ap. 52); numărul de înmatriculare e J|39|533|2023, din 04.07.2023.
Ce cifră de afaceri a avut ZARA TIMBER S.R.L. în 2025?
212.658 lei, cu 6% sub 2024 (225.457 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 42.421 lei.
Câți salariați are ZARA TIMBER S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ZARA TIMBER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.