LIFE STYLE MEDICINE DOCTORS S.R.L.

LIFE STYLE MEDICINE DOCTORS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 42515754. Cifră de afaceri 2025: 4.708 lei, 1 salariați. Date ON

Registru

CUI
42515754
Denumire
LIFE STYLE MEDICINE DOCTORS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|5261|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.05.2020
Sediu
GRIGORE ALEXANDRESCU, nr. 16-20, et. 3, CLADIREA VICTORIA, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 2
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
  • 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 2
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.708 lei (-98% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 430,5 mii lei · 2025 4,7 mii lei · maxim 2023 430,5 mii lei · minim 2025 4,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 249,1 mii lei · 2025 −52,5 mii lei · maxim 2023 249,1 mii lei · minim 2025 −52,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă4.708 lei272.090 lei430.506 lei
Venituri totale4.830 lei272.090 lei430.662 lei
Cheltuieli totale57.281 lei255.128 lei177.568 lei
Rezultat
Profit net0 lei12.703 lei249.117 lei
Pierdere netă52.451 lei0 lei0 lei
Rezultat net-52.451 lei12.703 lei249.117 lei
Bilanț
Active totale34.723 lei79.187 lei838.286 lei
Datorii42.187 lei65.284 lei22.495 lei
Capitaluri proprii-7.464 lei13.903 lei815.791 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este LIFE STYLE MEDICINE DOCTORS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, LIFE STYLE MEDICINE DOCTORS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul LIFE STYLE MEDICINE DOCTORS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (GRIGORE ALEXANDRESCU, nr. 16-20, et. 3, CLADIREA VICTORIA); numărul de înmatriculare e J|40|5261|2020, din 20.05.2020.

Ce cifră de afaceri a avut LIFE STYLE MEDICINE DOCTORS S.R.L. în 2025?

4.708 lei, cu 98% sub 2024 (272.090 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 52.451 lei.

Câți salariați are LIFE STYLE MEDICINE DOCTORS S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre LIFE STYLE MEDICINE DOCTORS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.