SAVVY ACTION S.R.L.
SAVVY ACTION S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov, CUI 42501775. Cifră de afaceri 2025: 670.649 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42501775
- Denumire
- SAVVY ACTION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|1736|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.05.2020
- Sediu
- FRĂGUȚEI, nr. 8, Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate · rev. 2
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
Arată toate (32)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 8520 Învățământ primar · rev. 2
- 8531 Învățământ secundar general · rev. 2
- 8532 Învățământ secundar, tehnic sau profesional · rev. 2
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 2
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 670.649 lei (+24% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 351,3 mii lei · 2025 670,6 mii lei · maxim 2025 670,6 mii lei · minim 2023 351,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 337,8 mii lei · 2025 −97,7 mii lei · maxim 2023 337,8 mii lei · minim 2025 −97,7 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 670.649 lei | 542.724 lei | 351.272 lei |
| Venituri totale | 726.125 lei | 542.724 lei | 351.272 lei |
| Cheltuieli totale | 823.810 lei | 517.549 lei | 11.202 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 21.180 lei | 337.844 lei |
| Pierdere netă | 97.685 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -97.685 lei | 21.180 lei | 337.844 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 906.365 lei | 643.090 lei | 955.859 lei |
| Datorii | 428.429 lei | 67.469 lei | 100.255 lei |
| Capitaluri proprii | 477.936 lei | 575.621 lei | 855.604 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SAVVY ACTION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SAVVY ACTION S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SAVVY ACTION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, județul Ilfov (FRĂGUȚEI, nr. 8); numărul de înmatriculare e J|23|1736|2020, din 14.05.2020.
Ce cifră de afaceri a avut SAVVY ACTION S.R.L. în 2025?
670.649 lei, cu 24% peste 2024 (542.724 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 97.685 lei.
De unde vin datele despre SAVVY ACTION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.