OUVERTURE SRL
OUVERTURE SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 4249935. Cifră de afaceri 2022: 206.542 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 4249935
- Denumire
- OUVERTURE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|4853|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.03.2024
- Sediu
- COLENTINA, nr. 16, bl. A1, ap. B74, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2022 · 8 bilanțuri
Financiar · 2015–2022 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.
În 2022, cifra de afaceri netă a fost 206.542 lei (-19% față de 2021).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 337,8 mii lei · 2022 206,5 mii lei · maxim 2019 349,9 mii lei · minim 2022 206,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 24,8 mii lei · 2022 −91,1 mii lei · maxim 2015 24,8 mii lei · minim 2022 −91,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2022 2 · maxim 2015 6 · minim 2020 2.
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 206.542 lei | 254.932 lei | 251.186 lei | 349.864 lei | 315.554 lei | 289.576 lei | 285.750 lei | 337.755 lei |
| Venituri totale | 211.542 lei | 286.122 lei | 251.186 lei | 374.701 lei | 323.382 lei | 315.502 lei | 372.760 lei | 456.102 lei |
| Cheltuieli totale | 300.521 lei | 279.378 lei | 244.362 lei | 356.537 lei | 307.014 lei | 301.366 lei | 367.891 lei | 431.295 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 4.349 lei | 4.884 lei | 14.417 lei | 13.140 lei | 11.187 lei | 4.869 lei | 24.807 lei |
| Pierdere netă | 91.053 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -91.053 lei | 4.349 lei | 4.884 lei | 14.417 lei | 13.140 lei | 11.187 lei | 4.869 lei | 24.807 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 311.568 lei | 780.276 lei | 842.093 lei | 848.034 lei | 832.542 lei | 1.099.291 lei | 611.415 lei | 566.833 lei |
| Datorii | 241.674 lei | 139.737 lei | 167.404 lei | 178.229 lei | 177.154 lei | 492.043 lei | 225.354 lei | 185.641 lei |
| Capitaluri proprii | 69.894 lei | 640.539 lei | 674.689 lei | 669.805 lei | 655.388 lei | 607.248 lei | 386.061 lei | 381.192 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 5 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este OUVERTURE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, OUVERTURE SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul OUVERTURE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (COLENTINA, nr. 16, bl. A1, ap. B74); numărul de înmatriculare e J|40|4853|2024, din 06.03.2024.
Ce cifră de afaceri a avut OUVERTURE SRL în 2022?
206.542 lei, cu 19% sub 2021 (254.932 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 91.053 lei.
Câți salariați are OUVERTURE SRL?
2 salariați în medie în 2022 (2 în 2021), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre OUVERTURE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.