MTM SUPPLY S.R.L.

MTM SUPPLY S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 42494465. Cifră de afaceri 2025: 452.080 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
42494465
Denumire
MTM SUPPLY S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|1258|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
12.05.2020
Sediu
POMPILIU TEODOR, nr. 2, ap. 3, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
Arată toate (47)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 2
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 2
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · rev. 2
  • 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
  • 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 452.080 lei (-27% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 14 mii lei · 2025 452,1 mii lei · maxim 2024 615,1 mii lei · minim 2020 14 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 −4,3 mii lei · 2025 −68,4 mii lei · maxim 2022 40,5 mii lei · minim 2025 −68,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 2 · maxim 2024 2 · minim 2020 1.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă452.080 lei615.083 lei610.116 lei335.919 lei155.065 lei13.986 lei
Venituri totale435.294 lei610.105 lei612.642 lei336.095 lei155.241 lei14.011 lei
Cheltuieli totale503.671 lei666.236 lei568.691 lei289.978 lei150.618 lei17.921 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei39.230 lei40.531 lei472 lei0 lei
Pierdere netă68.377 lei56.131 lei0 lei0 lei0 lei4.330 lei
Rezultat net-68.377 lei-56.131 lei39.230 lei40.531 lei472 lei-4.330 lei
Bilanț
Active totale270.907 lei251.601 lei203.076 lei222.805 lei172.105 lei35.256 lei
Datorii280.642 lei268.262 lei163.606 lei185.932 lei175.763 lei39.386 lei
Capitaluri proprii-9.735 lei-16.661 lei39.470 lei36.873 lei-3.658 lei-4.130 lei
Oameni
Număr mediu de salariați221111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MTM SUPPLY S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, MTM SUPPLY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul MTM SUPPLY S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (POMPILIU TEODOR, nr. 2, ap. 3); numărul de înmatriculare e J|12|1258|2020, din 12.05.2020.

Ce cifră de afaceri a avut MTM SUPPLY S.R.L. în 2025?

452.080 lei, cu 27% sub 2024 (615.083 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 68.377 lei.

Câți salariați are MTM SUPPLY S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MTM SUPPLY S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.