M&M NORTH SIDE BUSINESS S.R.L.
M&M NORTH SIDE BUSINESS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Focșani, Vrancea, CUI 42480648. Cifră de afaceri 2025: 2.086.854 lei, 4 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 42480648
- Denumire
- M&M NORTH SIDE BUSINESS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|255|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.05.2020
- Sediu
- MĂGURA, nr. 57R, Municipiul Focșani, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
Arată toate (22)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.086.854 lei (+9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 1,2 mii lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2025 2,1 mil. lei · minim 2020 1,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 1,2 mii lei · 2025 198,8 mii lei · maxim 2024 294,5 mii lei · minim 2020 1,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 4 · maxim 2024 4 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.086.854 lei | 1.917.600 lei | 1.207.294 lei | 1.781.438 lei | 1.650.655 lei | 1.200 lei |
| Venituri totale | 2.267.575 lei | 2.031.414 lei | 1.010.815 lei | 1.692.361 lei | 1.456.497 lei | 415.773 lei |
| Cheltuieli totale | 2.032.963 lei | 1.688.132 lei | 908.975 lei | 1.639.558 lei | 1.307.394 lei | 414.532 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 198.829 lei | 294.523 lei | 89.714 lei | 35.050 lei | 134.578 lei | 1.200 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 198.829 lei | 294.523 lei | 89.714 lei | 35.050 lei | 134.578 lei | 1.200 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 2.069.070 lei | 2.384.837 lei | 1.457.454 lei | 1.109.591 lei | 1.175.171 lei | 922.231 lei |
| Datorii | 1.428.743 lei | 1.932.888 lei | 1.296.295 lei | 988.566 lei | 1.039.193 lei | 920.831 lei |
| Capitaluri proprii | 640.327 lei | 451.949 lei | 161.159 lei | 121.025 lei | 135.978 lei | 1.400 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este M&M NORTH SIDE BUSINESS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, M&M NORTH SIDE BUSINESS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul M&M NORTH SIDE BUSINESS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Focșani, județul Vrancea (MĂGURA, nr. 57R); numărul de înmatriculare e J|39|255|2020, din 06.05.2020.
Ce cifră de afaceri a avut M&M NORTH SIDE BUSINESS S.R.L. în 2025?
2.086.854 lei, cu 9% peste 2024 (1.917.600 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 198.829 lei.
Câți salariați are M&M NORTH SIDE BUSINESS S.R.L.?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre M&M NORTH SIDE BUSINESS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.