NICOFAST ISAIAN S.R.L.
NICOFAST ISAIAN S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Vaslui, Vaslui, CUI 42474808. Cifră de afaceri 2025: 279.833 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42474808
- Denumire
- NICOFAST ISAIAN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|231|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.05.2020
- Sediu
- ANA IPĂTESCU, bl. 307, sc. B, ap. 5, Municipiul Vaslui, Vaslui
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 279.833 lei (+17% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 60,3 mii lei · 2025 279,8 mii lei · maxim 2023 291,8 mii lei · minim 2020 60,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 35,1 mii lei · 2025 59,6 mii lei · maxim 2022 117,8 mii lei · minim 2024 33,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 3 · maxim 2023 3 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 279.833 lei | 239.189 lei | 291.795 lei | 250.365 lei | fără bilanț | 60.278 lei |
| Venituri totale | 283.833 lei | 239.189 lei | 291.795 lei | 250.365 lei | fără bilanț | 60.278 lei |
| Cheltuieli totale | 212.862 lei | 198.250 lei | 186.637 lei | 130.005 lei | fără bilanț | 24.558 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 59.569 lei | 33.422 lei | 102.240 lei | 117.843 lei | fără bilanț | 35.131 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Rezultat net | 59.569 lei | 33.422 lei | 102.240 lei | 117.843 lei | fără bilanț | 35.131 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 73.692 lei | 82.884 lei | 127.238 lei | 129.057 lei | fără bilanț | 37.858 lei |
| Datorii | 13.923 lei | 49.262 lei | 24.798 lei | 11.014 lei | fără bilanț | 2.527 lei |
| Capitaluri proprii | 59.769 lei | 33.622 lei | 102.440 lei | 118.043 lei | fără bilanț | 35.331 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | fără bilanț | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NICOFAST ISAIAN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NICOFAST ISAIAN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NICOFAST ISAIAN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Vaslui, județul Vaslui (ANA IPĂTESCU, bl. 307, sc. B, ap. 5); numărul de înmatriculare e J|37|231|2020, din 04.05.2020.
Ce cifră de afaceri a avut NICOFAST ISAIAN S.R.L. în 2025?
279.833 lei, cu 17% peste 2024 (239.189 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 59.569 lei.
Câți salariați are NICOFAST ISAIAN S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NICOFAST ISAIAN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.