MICHAEL & DENUC CONSTRUCT S.R.L.

MICHAEL & DENUC CONSTRUCT S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din Sat Petin, Comuna Păulești, Satu Mare, CUI 42468539. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
42468539
Denumire
MICHAEL & DENUC CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|30|290|2020
Stare în registru
în dizolvare sau lichidare
Data înmatriculării
28.04.2020
Sediu
PETIN, nr. 4, Sat Petin, Comuna Păulești, Satu Mare
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
Arată toate (10)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
13.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 217,6 mii lei · 2024 74,6 mii lei · maxim 2020 217,6 mii lei · minim 2024 74,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 101,8 mii lei · 2025 −451 lei · maxim 2020 101,8 mii lei · minim 2022 −3,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 4 · 2024 1 · maxim 2020 4 · minim 2024 1.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă—74.585 lei94.768 lei175.052 lei148.603 lei217.556 lei
Venituri totale0 lei62.139 lei111.961 lei175.052 lei184.357 lei219.806 lei
Cheltuieli totale451 lei43.424 lei110.248 lei176.510 lei176.270 lei115.955 lei
Rezultat
Profit net0 lei15.754 lei798 lei0 lei6.491 lei101.802 lei
Pierdere netă451 lei0 lei0 lei3.209 lei0 lei0 lei
Rezultat net-451 lei15.754 lei798 lei-3.209 lei6.491 lei101.802 lei
Bilanț
Active totale3.178 lei17.245 lei119.373 lei140.104 lei145.780 lei150.111 lei
Datorii205 lei1.251 lei16.843 lei44.820 lei47.287 lei48.109 lei
Capitaluri proprii2.973 lei15.994 lei102.530 lei95.284 lei98.493 lei102.002 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—12334

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MICHAEL & DENUC CONSTRUCT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, MICHAEL & DENUC CONSTRUCT S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 13.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul MICHAEL & DENUC CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Petin, Comuna Păulești, județul Satu Mare (PETIN, nr. 4); numărul de înmatriculare e J|30|290|2020, din 28.04.2020.

De unde vin datele despre MICHAEL & DENUC CONSTRUCT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (13.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.