AN STYLING S.R.L.

AN STYLING S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Mureș, Mureș, CUI 42452974. Cifră de afaceri 2025: 20.688 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
42452974
Denumire
AN STYLING S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|26|460|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
14.04.2020
Sediu
CARPAȚI, nr. 55, sc. A, ap. 34, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
  • 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 20.688 lei (-24% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 29,8 mii lei · 2025 20,7 mii lei · maxim 2023 30,6 mii lei · minim 2025 20,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 8,3 mii lei · 2025 −1,1 mii lei · maxim 2021 8,3 mii lei · minim 2024 −1,9 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator20252024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă20.688 lei27.386 lei30.554 lei30.212 lei29.778 lei
Venituri totale20.688 lei27.386 lei30.554 lei30.212 lei29.778 lei
Cheltuieli totale21.763 lei29.074 lei25.626 lei24.453 lei21.216 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei4.211 lei4.851 lei8.325 lei
Pierdere netă1.075 lei1.862 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-1.075 lei-1.862 lei4.211 lei4.851 lei8.325 lei
Bilanț
Active totale16.800 lei23.465 lei21.382 lei15.507 lei10.613 lei
Datorii615 lei6.206 lei2.260 lei596 lei554 lei
Capitaluri proprii16.185 lei17.259 lei19.122 lei14.911 lei10.059 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este AN STYLING S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, AN STYLING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul AN STYLING S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș (CARPAȚI, nr. 55, sc. A, ap. 34); numărul de înmatriculare e J|26|460|2020, din 14.04.2020.

Ce cifră de afaceri a avut AN STYLING S.R.L. în 2025?

20.688 lei, cu 24% sub 2024 (27.386 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.075 lei.

De unde vin datele despre AN STYLING S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.