BAVAL INT-EXT S.R.L.
BAVAL INT-EXT S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din Municipiul Târgu Mureș, Mureș, CUI 42449618. Cifră de afaceri 2023: 15.000 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42449618
- Denumire
- BAVAL INT-EXT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|456|2020
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 10.04.2020
- Sediu
- HUNEDOARA, nr. 23, et. 3, ap. 54, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
Arată toate (10)
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2023 · 4 bilanțuri
Financiar · 2020–2023 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 15.000 lei (-37% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 10 mii lei · 2023 15 mii lei · maxim 2022 24 mii lei · minim 2020 10 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 7,4 mii lei · 2023 12,5 mii lei · maxim 2022 22,2 mii lei · minim 2020 7,4 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 15.000 lei | 24.000 lei | 13.000 lei | 10.000 lei |
| Venituri totale | 15.000 lei | 24.000 lei | 13.000 lei | 10.000 lei |
| Cheltuieli totale | 450 lei | 1.249 lei | 4.412 lei | 2.279 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 12.501 lei | 22.166 lei | 8.588 lei | 7.421 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 12.501 lei | 22.166 lei | 8.588 lei | 7.421 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 52.925 lei | 38.525 lei | 16.209 lei | 7.921 lei |
| Datorii | 2.049 lei | 150 lei | 0 lei | 300 lei |
| Capitaluri proprii | 50.876 lei | 38.375 lei | 16.209 lei | 7.621 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BAVAL INT-EXT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BAVAL INT-EXT S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul BAVAL INT-EXT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș (HUNEDOARA, nr. 23, et. 3, ap. 54); numărul de înmatriculare e J|26|456|2020, din 10.04.2020.
Ce cifră de afaceri a avut BAVAL INT-EXT S.R.L. în 2023?
15.000 lei, cu 37% sub 2022 (24.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 12.501 lei.
De unde vin datele despre BAVAL INT-EXT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.