NODIS IOAN CONSTRUCT S.R.L.
NODIS IOAN CONSTRUCT S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din Sat Denta, Comuna Denta, Timiș, CUI 42442296. Cifră de afaceri 2024: 500 lei, 0 salariați. Dat
Registru
- CUI
- 42442296
- Denumire
- NODIS IOAN CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|904|2020
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 06.04.2020
- Sediu
- nr. 362, CAMERA 1, Sat Denta, Comuna Denta, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
Arată toate (7)
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2024 · 5 bilanțuri
Financiar · 2020–2024 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 500 lei (-98% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 21,2 mii lei · 2024 500 lei · maxim 2022 55,6 mii lei · minim 2024 500 lei.
Rezultat net (lei): 2020 6,7 mii lei · 2024 −29,2 mii lei · maxim 2022 13,6 mii lei · minim 2024 −29,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 0 · 2024 0 · maxim 2021 2 · minim 2020 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 500 lei | 26.185 lei | 55.599 lei | 46.598 lei | 21.150 lei |
| Venituri totale | 500 lei | 26.185 lei | 55.768 lei | 46.898 lei | 21.287 lei |
| Cheltuieli totale | 29.665 lei | 50.943 lei | 41.664 lei | 60.300 lei | 14.338 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 13.557 lei | 0 lei | 6.736 lei |
| Pierdere netă | 29.170 lei | 25.020 lei | 0 lei | 13.870 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -29.170 lei | -25.020 lei | 13.557 lei | -13.870 lei | 6.736 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 2.224 lei | 27.166 lei | 10.973 lei | 10.365 lei | 10.965 lei |
| Datorii | 49.791 lei | 45.563 lei | 4.350 lei | 17.299 lei | 4.029 lei |
| Capitaluri proprii | -47.567 lei | -18.397 lei | 6.623 lei | -6.934 lei | 6.936 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NODIS IOAN CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NODIS IOAN CONSTRUCT S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NODIS IOAN CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Denta, Comuna Denta, județul Timiș (nr. 362, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|35|904|2020, din 06.04.2020.
Ce cifră de afaceri a avut NODIS IOAN CONSTRUCT S.R.L. în 2024?
500 lei, cu 98% sub 2023 (26.185 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 29.170 lei.
Câți salariați are NODIS IOAN CONSTRUCT S.R.L.?
0 salariați în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NODIS IOAN CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.