DENY MAR DEVELOPMENT S.R.L.
DENY MAR DEVELOPMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Bragadiru, Ilfov, CUI 42439347. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42439347
- Denumire
- DENY MAR DEVELOPMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|1458|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.04.2020
- Sediu
- ARGEȘ, nr. 6, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
Arată toate (10)
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2024 · 5 bilanțuri
Financiar · 2020–2024 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 16,8 mii lei · 2022 98,7 mii lei · maxim 2022 98,7 mii lei · minim 2021 3,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 8,6 mii lei · 2024 −45 mii lei · maxim 2022 10,6 mii lei · minim 2024 −45 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2024 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 98.702 lei | 3.500 lei | 16.750 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 98.702 lei | 3.500 lei | 16.750 lei |
| Cheltuieli totale | 45.046 lei | 38.658 lei | 87.162 lei | 33.204 lei | 7.939 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 10.553 lei | 0 lei | 8.643 lei |
| Pierdere netă | 45.046 lei | 38.658 lei | 0 lei | 29.739 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -45.046 lei | -38.658 lei | 10.553 lei | -29.739 lei | 8.643 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 688 lei | 3.219 lei | 9.065 lei | 306 lei | 9.698 lei |
| Datorii | 94.736 lei | 52.220 lei | 19.409 lei | 21.202 lei | 855 lei |
| Capitaluri proprii | -94.048 lei | -49.001 lei | -10.344 lei | -20.896 lei | 8.843 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DENY MAR DEVELOPMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DENY MAR DEVELOPMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul DENY MAR DEVELOPMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Bragadiru, județul Ilfov (ARGEȘ, nr. 6); numărul de înmatriculare e J|23|1458|2020, din 02.04.2020.
Câți salariați are DENY MAR DEVELOPMENT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DENY MAR DEVELOPMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.