GEO-STING INSTAL-CONSTRUCT S.R.L.
GEO-STING INSTAL-CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgoviște, Dâmbovița, CUI 42428933. Cifră de afaceri 2025: 2.475.526 lei, 20 salariați. Da
Registru
- CUI
- 42428933
- Denumire
- GEO-STING INSTAL-CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|312|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.03.2020
- Sediu
- PETRU CERCEL, nr. 22A, et. ETAJ 1, CAMERA 4, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 3
- 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei · rev. 3
- 2551 Acoperirea metalelor · rev. 3
- 2552 Tratamente termice ale metalelor · rev. 3
- 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
- 2591 Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel · rev. 3
Arată toate (66)
- 2592 Fabricarea ambalajelor metalice ușoare · rev. 3
- 2825 Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exceptând echipamentele de uz casnic · rev. 3
- 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 3
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) · rev. 3
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8009 Alte activități de protecție n.c.a. · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.475.526 lei (-29% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 833,6 mii lei · 2025 2,5 mil. lei · maxim 2024 3,5 mil. lei · minim 2020 833,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 9,2 mii lei · 2025 33,4 mii lei · maxim 2021 82,2 mii lei · minim 2020 9,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 31 · 2025 20 · maxim 2022 32 · minim 2025 20.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.475.526 lei | 3.489.988 lei | 3.012.407 lei | 2.310.329 lei | 2.139.187 lei | 833.592 lei |
| Venituri totale | 2.476.248 lei | 3.490.033 lei | 3.012.407 lei | 2.310.329 lei | 2.139.187 lei | 833.592 lei |
| Cheltuieli totale | 2.428.755 lei | 3.387.262 lei | 2.919.597 lei | 2.280.885 lei | 2.038.168 lei | 816.342 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 33.352 lei | 78.694 lei | 66.577 lei | 9.806 lei | 82.194 lei | 9.219 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 33.352 lei | 78.694 lei | 66.577 lei | 9.806 lei | 82.194 lei | 9.219 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 1.445.286 lei | 1.265.095 lei | 868.153 lei | 725.642 lei | 611.611 lei | 500.929 lei |
| Datorii | 1.165.244 lei | 1.018.405 lei | 700.157 lei | 624.223 lei | 519.998 lei | 491.510 lei |
| Capitaluri proprii | 280.042 lei | 246.690 lei | 167.996 lei | 101.419 lei | 91.613 lei | 9.419 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 20 | 30 | 31 | 32 | 31 | 31 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GEO-STING INSTAL-CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GEO-STING INSTAL-CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GEO-STING INSTAL-CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgoviște, județul Dâmbovița (PETRU CERCEL, nr. 22A, et. ETAJ 1, CAMERA 4); numărul de înmatriculare e J|15|312|2020, din 24.03.2020.
Ce cifră de afaceri a avut GEO-STING INSTAL-CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
2.475.526 lei, cu 29% sub 2024 (3.489.988 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 33.352 lei.
Câți salariați are GEO-STING INSTAL-CONSTRUCT S.R.L.?
20 salariați în medie în 2025 (30 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GEO-STING INSTAL-CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.