CEACA & FAMILY S.R.L.
CEACA & FAMILY S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 42416866. Cifră de afaceri 2025: 149.574 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42416866
- Denumire
- CEACA & FAMILY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1070|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.03.2020
- Sediu
- NICOLAE TITULESCU, nr. 117, ap. 7, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 149.574 lei (-3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 28,4 mii lei · 2025 149,6 mii lei · maxim 2023 176,8 mii lei · minim 2020 28,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 6,5 mii lei · 2025 31,4 mii lei · maxim 2023 49,7 mii lei · minim 2022 −7,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 149.574 lei | 154.561 lei | 176.813 lei | 114.465 lei | 85.594 lei | 28.362 lei |
| Venituri totale | 164.589 lei | 154.561 lei | 176.813 lei | 114.465 lei | 87.033 lei | 28.437 lei |
| Cheltuieli totale | 127.043 lei | 116.949 lei | 115.849 lei | 118.524 lei | 52.919 lei | 21.137 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 31.418 lei | 30.486 lei | 49.726 lei | 0 lei | 31.554 lei | 6.488 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 7.493 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 31.418 lei | 30.486 lei | 49.726 lei | -7.493 lei | 31.554 lei | 6.488 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 60.936 lei | 67.230 lei | 77.130 lei | 9.781 lei | 32.317 lei | 8.698 lei |
| Datorii | 29.308 lei | 14.301 lei | 34.687 lei | 17.064 lei | 553 lei | 2.010 lei |
| Capitaluri proprii | 31.628 lei | 52.929 lei | 42.443 lei | -7.283 lei | 31.764 lei | 6.688 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CEACA & FAMILY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CEACA & FAMILY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CEACA & FAMILY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (NICOLAE TITULESCU, nr. 117, ap. 7); numărul de înmatriculare e J|12|1070|2020, din 17.03.2020.
Ce cifră de afaceri a avut CEACA & FAMILY S.R.L. în 2025?
149.574 lei, cu 3% sub 2024 (154.561 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 31.418 lei.
Câți salariați are CEACA & FAMILY S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CEACA & FAMILY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.