E OPTICA LENS NINE S.R.L.

E OPTICA LENS NINE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 42408669. Cifră de afaceri 2025: 333.671 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
42408669
Denumire
E OPTICA LENS NINE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|835|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
13.03.2020
Sediu
STEJAR, nr. 9A, camera 1, Municipiul Iași, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 333.671 lei (+3% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 103,4 mii lei · 2025 333,7 mii lei · maxim 2025 333,7 mii lei · minim 2020 103,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 49,2 mii lei · 2025 28,8 mii lei · maxim 2021 124 mii lei · minim 2025 28,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2020 1.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă333.671 lei325.367 lei259.209 lei288.053 lei239.491 lei103.362 lei
Venituri totale333.716 lei325.369 lei259.216 lei288.060 lei239.493 lei105.533 lei
Cheltuieli totale300.335 lei256.397 lei192.041 lei176.364 lei112.847 lei55.110 lei
Rezultat
Profit net28.753 lei64.093 lei64.239 lei108.634 lei123.957 lei49.234 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net28.753 lei64.093 lei64.239 lei108.634 lei123.957 lei49.234 lei
Bilanț
Active totale155.934 lei165.434 lei139.893 lei114.528 lei174.642 lei52.498 lei
Datorii63.817 lei35.404 lei8.739 lei4.135 lei1.251 lei3.064 lei
Capitaluri proprii92.117 lei130.030 lei131.154 lei110.393 lei173.391 lei49.434 lei
Oameni
Număr mediu de salariați211111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este E OPTICA LENS NINE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, E OPTICA LENS NINE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul E OPTICA LENS NINE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (STEJAR, nr. 9A, camera 1); numărul de înmatriculare e J|22|835|2020, din 13.03.2020.

Ce cifră de afaceri a avut E OPTICA LENS NINE S.R.L. în 2025?

333.671 lei, cu 3% peste 2024 (325.367 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 28.753 lei.

Câți salariați are E OPTICA LENS NINE S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre E OPTICA LENS NINE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.