TERMOTEHNIC CONFORT S.R.L.
TERMOTEHNIC CONFORT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Orășeni-Deal, Comuna Curtești, Botoșani, CUI 42403483. Cifră de afaceri 2024: 79.533 lei. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 42403483
- Denumire
- TERMOTEHNIC CONFORT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|07|192|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.03.2020
- Sediu
- ORĂȘENI-DEAL, nr. 16, Sat Orășeni-Deal, Comuna Curtești, Botoșani
- Activități autorizate (CAEN)
- 2223 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 9319 Alte activități sportive · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2024 · 5 bilanțuri
Financiar · 2020–2024 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 79.533 lei (-21% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 493,8 mii lei · 2024 79,5 mii lei · maxim 2020 493,8 mii lei · minim 2024 79,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 39,9 mii lei · 2024 −63,8 mii lei · maxim 2020 39,9 mii lei · minim 2024 −63,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2023 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 79.533 lei | 100.588 lei | 225.141 lei | 234.772 lei | 493.762 lei |
| Venituri totale | 77.496 lei | 181.796 lei | 323.067 lei | 234.772 lei | 493.762 lei |
| Cheltuieli totale | 140.464 lei | 166.941 lei | 306.388 lei | 220.453 lei | 448.942 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 14.569 lei | 14.829 lei | 12.253 lei | 39.872 lei |
| Pierdere netă | 63.763 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -63.763 lei | 14.569 lei | 14.829 lei | 12.253 lei | 39.872 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 232.334 lei | 219.824 lei | 132.748 lei | 76.822 lei | 81.992 lei |
| Datorii | 214.374 lei | 138.101 lei | 65.594 lei | 24.497 lei | 41.920 lei |
| Capitaluri proprii | 17.960 lei | 81.723 lei | 67.154 lei | 52.325 lei | 40.072 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TERMOTEHNIC CONFORT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TERMOTEHNIC CONFORT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TERMOTEHNIC CONFORT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Orășeni-Deal, Comuna Curtești, județul Botoșani (ORĂȘENI-DEAL, nr. 16); numărul de înmatriculare e J|07|192|2020, din 12.03.2020.
Ce cifră de afaceri a avut TERMOTEHNIC CONFORT S.R.L. în 2024?
79.533 lei, cu 21% sub 2023 (100.588 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 63.763 lei.
De unde vin datele despre TERMOTEHNIC CONFORT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.