NSTANESE S.R.L.
NSTANESE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sibiu, Sibiu, CUI 42398840. Cifră de afaceri 2024: 201.358 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42398840
- Denumire
- NSTANESE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|422|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.03.2020
- Sediu
- AVRIG, nr. 4-8, sc. B, et. 3, ap. 20, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2024 · 5 bilanțuri
Financiar · 2020–2024 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 201.358 lei (-47% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 199,5 mii lei · 2024 201,4 mii lei · maxim 2023 380,5 mii lei · minim 2020 199,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 154,3 mii lei · 2024 −161,6 mii lei · maxim 2022 254,9 mii lei · minim 2024 −161,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2024 2 · maxim 2021 2 · minim 2020 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 201.358 lei | 380.469 lei | 345.834 lei | 277.970 lei | 199.529 lei |
| Venituri totale | 201.358 lei | 380.474 lei | 345.834 lei | 277.997 lei | 199.529 lei |
| Cheltuieli totale | 362.949 lei | 264.975 lei | 87.421 lei | 87.361 lei | 42.234 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 112.604 lei | 254.892 lei | 188.335 lei | 154.263 lei |
| Pierdere netă | 161.591 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -161.591 lei | 112.604 lei | 254.892 lei | 188.335 lei | 154.263 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 903.789 lei | 395.444 lei | 513.879 lei | 369.751 lei | 166.680 lei |
| Datorii | 845.116 lei | 130.552 lei | 257.787 lei | 26.153 lei | 11.417 lei |
| Capitaluri proprii | 58.673 lei | 264.892 lei | 256.092 lei | 343.598 lei | 155.263 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NSTANESE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NSTANESE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NSTANESE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sibiu, județul Sibiu (AVRIG, nr. 4-8, sc. B, et. 3, ap. 20); numărul de înmatriculare e J|32|422|2020, din 12.03.2020.
Ce cifră de afaceri a avut NSTANESE S.R.L. în 2024?
201.358 lei, cu 47% sub 2023 (380.469 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 161.591 lei.
Câți salariați are NSTANESE S.R.L.?
2 salariați în medie în 2024 (2 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NSTANESE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.