FLAME BOUTIQUE S.R.L.

FLAME BOUTIQUE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov, CUI 42398514. Cifră de afaceri 2025: 138.130 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
42398514
Denumire
FLAME BOUTIQUE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|1256|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
11.03.2020
Sediu
REZERVELOR, nr. 5A, et. 1, ap. 11, Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Arată toate (10)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 138.130 lei (+1013% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 51,8 mii lei · 2025 138,1 mii lei · maxim 2025 138,1 mii lei · minim 2024 12,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 18 mii lei · 2025 63,6 mii lei · maxim 2025 63,6 mii lei · minim 2022 515 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă138.130 lei12.413 lei19.052 lei28.800 leifără bilanț51.807 lei
Venituri totale138.537 lei12.419 lei19.062 lei28.800 leifără bilanț51.821 lei
Cheltuieli totale73.714 lei11.165 lei9.919 lei27.549 leifără bilanț32.407 lei
Rezultat
Profit net63.576 lei998 lei7.716 lei515 leifără bilanț17.968 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 leifără bilanț0 lei
Rezultat net63.576 lei998 lei7.716 lei515 leifără bilanț17.968 lei
Bilanț
Active totale125.799 lei48.889 lei45.990 lei36.900 leifără bilanț27.920 lei
Datorii23.878 lei10.544 lei8.643 lei7.269 leifără bilanț9.752 lei
Capitaluri proprii101.921 lei38.345 lei37.347 lei29.631 leifără bilanț18.168 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11——fără bilanț—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este FLAME BOUTIQUE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, FLAME BOUTIQUE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul FLAME BOUTIQUE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Roșu, Comuna Chiajna, județul Ilfov (REZERVELOR, nr. 5A, et. 1, ap. 11); numărul de înmatriculare e J|23|1256|2020, din 11.03.2020.

Ce cifră de afaceri a avut FLAME BOUTIQUE S.R.L. în 2025?

138.130 lei, cu 1013% peste 2024 (12.413 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 63.576 lei.

Câți salariați are FLAME BOUTIQUE S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre FLAME BOUTIQUE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.