RENGER CONSTRUCT S.R.L.
RENGER CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Oradea, Bihor, CUI 42395500. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42395500
- Denumire
- RENGER CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|541|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.03.2020
- Sediu
- Cedrilor, nr. 16 A, Municipiul Oradea, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei (-100% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 650 lei · 2025 0 lei · maxim 2022 21,2 mii lei · minim 2025 0 lei.
Rezultat net (lei): 2020 −10,3 mii lei · 2025 −5,3 mii lei · maxim 2022 −3 mii lei · minim 2024 −44,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 11.300 lei | 20.050 lei | 21.150 lei | 300 lei | 650 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 11.300 lei | 20.050 lei | 21.150 lei | 300 lei | 650 lei |
| Cheltuieli totale | 5.295 lei | 55.979 lei | 55.572 lei | 23.770 lei | 20.545 lei | 10.957 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 5.295 lei | 44.777 lei | 35.723 lei | 3.012 lei | 20.254 lei | 10.327 lei |
| Rezultat net | -5.295 lei | -44.777 lei | -35.723 lei | -3.012 lei | -20.254 lei | -10.327 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 2.146 lei | 5.337 lei | 34.123 lei | 3.403 lei | 228 lei | 682 lei |
| Datorii | 121.334 lei | 119.230 lei | 103.239 lei | 36.796 lei | 30.609 lei | 10.809 lei |
| Capitaluri proprii | -119.188 lei | -113.893 lei | -69.116 lei | -33.393 lei | -30.381 lei | -10.127 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RENGER CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RENGER CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul RENGER CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Oradea, județul Bihor (Cedrilor, nr. 16 A); numărul de înmatriculare e J|05|541|2020, din 11.03.2020.
Ce cifră de afaceri a avut RENGER CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
0 lei, cu 100% sub 2024 (11.300 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 5.295 lei.
Câți salariați are RENGER CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RENGER CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.