BUSINESS CONSTRUCT SÎNZIANU S.R.L.
BUSINESS CONSTRUCT SÎNZIANU S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Hodora, Comuna Cotnari, Iași, CUI 42392767. Cifră de afaceri 2025: 29.427 lei, 0 salariați. Date
Registru
- CUI
- 42392767
- Denumire
- BUSINESS CONSTRUCT SÎNZIANU S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|798|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.03.2020
- Sediu
- nr. 292, Sat Hodora, Comuna Cotnari, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (14)
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 29.427 lei (-90% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 294,1 mii lei · 2025 29,4 mii lei · maxim 2024 294,1 mii lei · minim 2025 29,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 90,1 mii lei · 2025 −50,3 mii lei · maxim 2024 90,1 mii lei · minim 2025 −50,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 0 · 2025 0 · maxim 2024 0 · minim 2024 0.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 29.427 lei | 294.068 lei |
| Venituri totale | 29.427 lei | 294.068 lei |
| Cheltuieli totale | 79.578 lei | 187.202 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 0 lei | 90.109 lei |
| Pierdere netă | 50.309 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -50.309 lei | 90.109 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 4.540 lei | 98.942 lei |
| Datorii | 12.315 lei | 10.209 lei |
| Capitaluri proprii | -7.775 lei | 88.733 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BUSINESS CONSTRUCT SÎNZIANU S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BUSINESS CONSTRUCT SÎNZIANU S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BUSINESS CONSTRUCT SÎNZIANU S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Hodora, Comuna Cotnari, județul Iași (nr. 292); numărul de înmatriculare e J|22|798|2020, din 11.03.2020.
Ce cifră de afaceri a avut BUSINESS CONSTRUCT SÎNZIANU S.R.L. în 2025?
29.427 lei, cu 90% sub 2024 (294.068 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 50.309 lei.
Câți salariați are BUSINESS CONSTRUCT SÎNZIANU S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BUSINESS CONSTRUCT SÎNZIANU S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.