HIDROIZOLATII SOMAR S.R.L.
HIDROIZOLATII SOMAR S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Fundeni, Comuna Dobroești, Ilfov, CUI 42386684. Cifră de afaceri 2025: 1.165.715 lei, 3 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 42386684
- Denumire
- HIDROIZOLATII SOMAR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|7882|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.11.2023
- Sediu
- TEIULUI, nr. 8, Sat Fundeni, Comuna Dobroești, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.165.715 lei (+60% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 99,2 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2025 1,2 mil. lei · minim 2020 99,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 20 mii lei · 2025 246,5 mii lei · maxim 2025 246,5 mii lei · minim 2023 −19,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 3 · maxim 2025 3 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.165.715 lei | 727.818 lei | 335.928 lei | 489.488 lei | 456.853 lei | 99.249 lei |
| Venituri totale | 1.165.806 lei | 727.818 lei | 335.928 lei | 489.496 lei | 456.853 lei | 99.249 lei |
| Cheltuieli totale | 886.979 lei | 534.921 lei | 352.184 lei | 415.305 lei | 291.500 lei | 78.094 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 246.540 lei | 175.080 lei | 0 lei | 69.296 lei | 160.784 lei | 20.020 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 19.615 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 246.540 lei | 175.080 lei | -19.615 lei | 69.296 lei | 160.784 lei | 20.020 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 283.963 lei | 185.033 lei | 61.717 lei | 84.887 lei | 173.066 lei | 24.606 lei |
| Datorii | 37.183 lei | 29.328 lei | 81.092 lei | 15.351 lei | 12.042 lei | 4.386 lei |
| Capitaluri proprii | 246.780 lei | 155.705 lei | -19.375 lei | 69.536 lei | 161.024 lei | 20.220 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HIDROIZOLATII SOMAR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, HIDROIZOLATII SOMAR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul HIDROIZOLATII SOMAR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Fundeni, Comuna Dobroești, județul Ilfov (TEIULUI, nr. 8); numărul de înmatriculare e J|23|7882|2023, din 22.11.2023.
Ce cifră de afaceri a avut HIDROIZOLATII SOMAR S.R.L. în 2025?
1.165.715 lei, cu 60% peste 2024 (727.818 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 246.540 lei.
Câți salariați are HIDROIZOLATII SOMAR S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HIDROIZOLATII SOMAR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.