BLUE ROCK INVESTMENTS S.R.L.
BLUE ROCK INVESTMENTS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 42386161. Cifră de afaceri 2025: 1.194.346 lei, 0 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 42386161
- Denumire
- BLUE ROCK INVESTMENTS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|3604|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.03.2020
- Sediu
- DIMITRIE CANTEMIR, nr. 1, bl. B2, sc. 2-3, et. 4, ap. 410, CAMERA 8, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.194.346 lei (-8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 355 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2024 1,3 mil. lei · minim 2020 355 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 −688,9 mii lei · 2025 6 mii lei · maxim 2023 1,2 mil. lei · minim 2020 −688,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 0 · 2025 0 · maxim 2023 1 · minim 2020 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.194.346 lei | 1.296.006 lei | 1.221.246 lei | 1.186.468 lei | 1.096.735 lei | 355.026 lei |
| Venituri totale | 1.221.410 lei | 1.321.062 lei | 2.586.957 lei | 1.457.851 lei | 1.144.358 lei | 498.579 lei |
| Cheltuieli totale | 1.214.283 lei | 1.063.034 lei | 1.339.010 lei | 1.172.139 lei | 1.023.161 lei | 1.177.090 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 5.987 lei | 219.809 lei | 1.224.276 lei | 256.040 lei | 88.293 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 688.908 lei |
| Rezultat net | 5.987 lei | 219.809 lei | 1.224.276 lei | 256.040 lei | 88.293 lei | -688.908 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 8.533.475 lei | 8.956.083 lei | 9.128.245 lei | 9.384.687 lei | 9.536.857 lei | 9.810.289 lei |
| Datorii | 7.386.543 lei | 7.815.138 lei | 8.238.544 lei | 9.719.262 lei | 10.127.472 lei | 10.489.197 lei |
| Capitaluri proprii | 1.146.932 lei | 1.140.945 lei | 889.701 lei | -334.575 lei | -590.615 lei | -678.908 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BLUE ROCK INVESTMENTS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BLUE ROCK INVESTMENTS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul BLUE ROCK INVESTMENTS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (DIMITRIE CANTEMIR, nr. 1, bl. B2, sc. 2-3, et. 4, ap. 410, CAMERA 8); numărul de înmatriculare e J|40|3604|2020, din 10.03.2020.
Ce cifră de afaceri a avut BLUE ROCK INVESTMENTS S.R.L. în 2025?
1.194.346 lei, cu 8% sub 2024 (1.296.006 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.987 lei.
Câți salariați are BLUE ROCK INVESTMENTS S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BLUE ROCK INVESTMENTS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.