GEO-VAL TAXI S.R.L.

GEO-VAL TAXI S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, CUI 42355890. Cifră de afaceri 2025: 92.571 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF

Registru

CUI
42355890
Denumire
GEO-VAL TAXI S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|38|233|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
03.03.2020
Sediu
TINERETULUI, nr. 3A, bl. A13, sc. C, ap. 18, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Activități autorizate (CAEN)
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 92.571 lei (-1% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 19,5 mii lei · 2025 92,6 mii lei · maxim 2023 103,2 mii lei · minim 2020 19,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 10,7 mii lei · 2025 396 lei · maxim 2022 59,2 mii lei · minim 2025 396 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2023 0.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă92.571 lei93.920 lei103.245 lei99.993 lei69.990 lei19.473 lei
Venituri totale92.596 lei93.920 lei103.245 lei99.993 lei69.990 lei19.473 lei
Cheltuieli totale91.505 lei92.391 lei57.713 lei37.833 lei47.220 lei8.429 lei
Rezultat
Profit net396 lei703 lei38.247 lei59.161 lei21.636 lei10.704 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei—
Rezultat net396 lei703 lei38.247 lei59.161 lei21.636 lei10.704 lei
Bilanț
Active totale6.948 lei26.111 lei40.298 lei60.004 lei34.021 lei10.904 lei
Datorii6.311 lei3.848 lei1.811 lei603 lei1.482 lei0 lei
Capitaluri proprii637 lei22.263 lei38.487 lei59.401 lei32.539 lei10.904 lei
Oameni
Număr mediu de salariați110—1—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este GEO-VAL TAXI S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, GEO-VAL TAXI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul GEO-VAL TAXI S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea (TINERETULUI, nr. 3A, bl. A13, sc. C, ap. 18); numărul de înmatriculare e J|38|233|2020, din 03.03.2020.

Ce cifră de afaceri a avut GEO-VAL TAXI S.R.L. în 2025?

92.571 lei, cu 1% sub 2024 (93.920 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 396 lei.

Câți salariați are GEO-VAL TAXI S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre GEO-VAL TAXI S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.