CONSTRUCTION DMG 2020 S.R.L.
CONSTRUCTION DMG 2020 S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, Sibiu, CUI 42320850. Cifră de afaceri 2025: 607.717 lei, 5 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 42320850
- Denumire
- CONSTRUCTION DMG 2020 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|322|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.02.2020
- Sediu
- DECEBAL, nr. 23A, Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
Arată toate (31)
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 607.717 lei (-1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 211,3 mii lei · 2025 607,7 mii lei · maxim 2024 614,2 mii lei · minim 2023 211,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 64,3 mii lei · 2025 90,3 mii lei · maxim 2024 228,4 mii lei · minim 2023 64,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 5 · maxim 2025 5 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 607.717 lei | 614.228 lei | 211.297 lei |
| Venituri totale | 762.354 lei | 614.228 lei | 211.297 lei |
| Cheltuieli totale | 657.733 lei | 369.433 lei | 136.216 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 90.292 lei | 228.402 lei | 64.274 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 90.292 lei | 228.402 lei | 64.274 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 338.971 lei | 262.419 lei | 92.119 lei |
| Datorii | 248.439 lei | 33.777 lei | 27.645 lei |
| Capitaluri proprii | 90.532 lei | 228.642 lei | 64.474 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 5 | 4 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONSTRUCTION DMG 2020 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CONSTRUCTION DMG 2020 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CONSTRUCTION DMG 2020 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, județul Sibiu (DECEBAL, nr. 23A); numărul de înmatriculare e J|32|322|2020, din 25.02.2020.
Ce cifră de afaceri a avut CONSTRUCTION DMG 2020 S.R.L. în 2025?
607.717 lei, cu 1% sub 2024 (614.228 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 90.292 lei.
Câți salariați are CONSTRUCTION DMG 2020 S.R.L.?
5 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CONSTRUCTION DMG 2020 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.