BAROTEA CONSTRUCT S.R.L.
BAROTEA CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava, CUI 42296077. Cifră de afaceri 2025: 75.600 lei, 1 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 42296077
- Denumire
- BAROTEA CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|243|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.02.2020
- Sediu
- BUCOVINEI, nr. 181 A, Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
Arată toate (8)
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 75.600 lei (-23% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 69,2 mii lei · 2025 75,6 mii lei · maxim 2024 97,9 mii lei · minim 2023 69,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 10 mii lei · 2025 6,8 mii lei · maxim 2023 10 mii lei · minim 2025 6,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 75.600 lei | 97.900 lei | 69.200 lei |
| Venituri totale | 75.600 lei | 97.900 lei | 69.200 lei |
| Cheltuieli totale | 67.693 lei | 86.728 lei | 58.525 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 6.832 lei | 8.686 lei | 9.997 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 6.832 lei | 8.686 lei | 9.997 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 21.623 lei | 27.045 lei | 27.471 lei |
| Datorii | 2.081 lei | 14.335 lei | 23.447 lei |
| Capitaluri proprii | 19.542 lei | 12.710 lei | 4.024 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BAROTEA CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BAROTEA CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BAROTEA CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Câmpulung Moldovenesc, județul Suceava (BUCOVINEI, nr. 181 A); numărul de înmatriculare e J|33|243|2020, din 20.02.2020.
Ce cifră de afaceri a avut BAROTEA CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
75.600 lei, cu 23% sub 2024 (97.900 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.832 lei.
Câți salariați are BAROTEA CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BAROTEA CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.