M.R.C. ASSET INVESTMENT S.R.L.
M.R.C. ASSET INVESTMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 42269382. Cifră de afaceri 2025: 354.545 lei, 1 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 42269382
- Denumire
- M.R.C. ASSET INVESTMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|254|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.01.2021
- Sediu
- VALEA CĂLUGĂREASCĂ, nr. 14, bl. 2, sc. A, et. 2, ap. 9, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
Arată toate (16)
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 354.545 lei (-7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 42,8 mii lei · 2025 354,5 mii lei · maxim 2024 382,6 mii lei · minim 2020 42,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 −118 mii lei · 2025 −154,1 mii lei · maxim 2024 −113,7 mii lei · minim 2022 −294 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 354.545 lei | 382.554 lei | 335.993 lei | 91.271 lei | 68.178 lei | 42.817 lei |
| Venituri totale | 354.545 lei | 382.554 lei | 335.993 lei | 91.271 lei | 68.179 lei | 42.818 lei |
| Cheltuieli totale | 503.464 lei | 490.329 lei | 460.518 lei | 384.364 lei | 206.686 lei | 160.364 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 154.135 lei | 113.658 lei | 127.885 lei | 294.006 lei | 139.189 lei | 117.950 lei |
| Rezultat net | -154.135 lei | -113.658 lei | -127.885 lei | -294.006 lei | -139.189 lei | -117.950 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 18.001.904 lei | 18.797.850 lei | 18.889.164 lei | 18.951.859 lei | 16.744.703 lei | 12.885.557 lei |
| Datorii | 18.902.726 lei | 19.544.538 lei | 19.522.193 lei | 19.443.232 lei | 16.955.842 lei | 12.951.371 lei |
| Capitaluri proprii | -900.822 lei | -746.688 lei | -633.029 lei | -505.145 lei | -211.139 lei | -71.950 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este M.R.C. ASSET INVESTMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, M.R.C. ASSET INVESTMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul M.R.C. ASSET INVESTMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (VALEA CĂLUGĂREASCĂ, nr. 14, bl. 2, sc. A, et. 2, ap. 9); numărul de înmatriculare e J|40|254|2021, din 11.01.2021.
Ce cifră de afaceri a avut M.R.C. ASSET INVESTMENT S.R.L. în 2025?
354.545 lei, cu 7% sub 2024 (382.554 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 154.135 lei.
Câți salariați are M.R.C. ASSET INVESTMENT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre M.R.C. ASSET INVESTMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.