PERFECT BUCOVINA CONSTRUCT S.R.L.

PERFECT BUCOVINA CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Plopeni, Oraș Salcea, Suceava, CUI 42267276. Cifră de afaceri 2025: 1.173.018 lei, 8 salariați. D

Registru

CUI
42267276
Denumire
PERFECT BUCOVINA CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|33|209|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
14.02.2020
Sediu
Păieni, nr. 13A, Loc. Plopeni, Oraș Salcea, Suceava
Activități autorizate (CAEN)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
Arată toate (31)
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.173.018 lei (+86% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 9,8 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2025 1,2 mil. lei · minim 2020 9,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 −3,8 mii lei · 2025 142,7 mii lei · maxim 2025 142,7 mii lei · minim 2020 −3,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 4 · 2025 8 · maxim 2022 11 · minim 2020 4.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă1.173.018 lei630.248 lei794.237 lei396.562 lei547.120 lei9.800 lei
Venituri totale950.792 lei976.724 lei838.224 lei710.697 lei480.506 lei143.377 lei
Cheltuieli totale782.141 lei879.796 lei714.414 lei681.530 lei406.827 lei147.106 lei
Rezultat
Profit net142.723 lei80.307 lei117.058 lei25.578 lei69.388 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei3.827 lei
Rezultat net142.723 lei80.307 lei117.058 lei25.578 lei69.388 lei-3.827 lei
Bilanț
Active totale1.337.832 lei945.278 lei734.676 lei669.370 lei419.646 lei137.652 lei
Datorii969.995 lei718.342 lei591.840 lei643.592 lei353.885 lei141.279 lei
Capitaluri proprii365.865 lei223.143 lei142.836 lei25.778 lei65.761 lei-3.627 lei
Oameni
Număr mediu de salariați891011104

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este PERFECT BUCOVINA CONSTRUCT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, PERFECT BUCOVINA CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul PERFECT BUCOVINA CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Plopeni, Oraș Salcea, județul Suceava (Păieni, nr. 13A); numărul de înmatriculare e J|33|209|2020, din 14.02.2020.

Ce cifră de afaceri a avut PERFECT BUCOVINA CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

1.173.018 lei, cu 86% peste 2024 (630.248 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 142.723 lei.

Câți salariați are PERFECT BUCOVINA CONSTRUCT S.R.L.?

8 salariați în medie în 2025 (9 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre PERFECT BUCOVINA CONSTRUCT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.