TOPUFY-CAD S.R.L.

TOPUFY-CAD S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Focșani, Vrancea, CUI 42219210. Cifră de afaceri 2025: 331.077 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
42219210
Denumire
TOPUFY-CAD S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|39|101|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
06.02.2020
Sediu
BUJOR, nr. 67, Municipiul Focșani, Vrancea
Activități autorizate (CAEN)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
Arată toate (36)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
  • 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 3
  • 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 3
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
  • 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 331.077 lei (-28% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 150,7 mii lei · 2025 331,1 mii lei · maxim 2023 488,3 mii lei · minim 2020 150,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 51,1 mii lei · 2025 1,4 mii lei · maxim 2023 229,9 mii lei · minim 2025 1,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 3 · 2025 4 · maxim 2022 5 · minim 2020 3.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă331.077 lei458.386 lei488.327 lei296.761 lei273.471 lei150.688 lei
Venituri totale331.082 lei478.393 lei493.648 lei318.446 lei273.471 lei150.688 lei
Cheltuieli totale324.971 lei460.640 lei259.707 lei307.662 lei263.652 lei98.446 lei
Rezultat
Profit net1.398 lei10.002 lei229.879 lei8.466 lei8.131 lei51.055 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net1.398 lei10.002 lei229.879 lei8.466 lei8.131 lei51.055 lei
Bilanț
Active totale412.039 lei406.891 lei268.189 lei23.730 lei27.221 lei28.529 lei
Datorii177.604 lei173.854 lei38.110 lei14.573 lei26.530 lei4.116 lei
Capitaluri proprii234.435 lei233.037 lei230.079 lei9.157 lei691 lei24.413 lei
Oameni
Număr mediu de salariați453543

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TOPUFY-CAD S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, TOPUFY-CAD S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul TOPUFY-CAD S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Focșani, județul Vrancea (BUJOR, nr. 67); numărul de înmatriculare e J|39|101|2020, din 06.02.2020.

Ce cifră de afaceri a avut TOPUFY-CAD S.R.L. în 2025?

331.077 lei, cu 28% sub 2024 (458.386 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.398 lei.

Câți salariați are TOPUFY-CAD S.R.L.?

4 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre TOPUFY-CAD S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.