TSH CONSTRUCT SERVICE S.R.L.
TSH CONSTRUCT SERVICE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 42214719. Cifră de afaceri 2025: 139.362 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 42214719
- Denumire
- TSH CONSTRUCT SERVICE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|439|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.02.2020
- Sediu
- TURZII, nr. 7, ap. 1, parter, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
Arată toate (13)
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 139.362 lei (-19% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 280,8 mii lei · 2025 139,4 mii lei · maxim 2020 280,8 mii lei · minim 2025 139,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 236,9 mii lei · 2025 55,6 mii lei · maxim 2020 236,9 mii lei · minim 2023 16 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 2 · 2025 1 · maxim 2022 3 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 139.362 lei | 171.953 lei | 183.941 lei | 220.471 lei | 254.919 lei | 280.774 lei |
| Venituri totale | 139.362 lei | 171.953 lei | 183.941 lei | 220.471 lei | 280.692 lei | 282.197 lei |
| Cheltuieli totale | 82.558 lei | 82.571 lei | 166.429 lei | 160.378 lei | 136.590 lei | 41.708 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 55.620 lei | 87.749 lei | 15.973 lei | 58.519 lei | 142.031 lei | 236.902 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 55.620 lei | 87.749 lei | 15.973 lei | 58.519 lei | 142.031 lei | 236.902 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 96.854 lei | 41.146 lei | 34.966 lei | 35.678 lei | 388.641 lei | 247.129 lei |
| Datorii | 10.463 lei | 10.375 lei | 13.096 lei | 11.781 lei | 8.708 lei | 9.227 lei |
| Capitaluri proprii | 86.391 lei | 30.771 lei | 21.870 lei | 23.897 lei | 379.933 lei | 237.902 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TSH CONSTRUCT SERVICE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TSH CONSTRUCT SERVICE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TSH CONSTRUCT SERVICE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (TURZII, nr. 7, ap. 1, parter); numărul de înmatriculare e J|12|439|2020, din 05.02.2020.
Ce cifră de afaceri a avut TSH CONSTRUCT SERVICE S.R.L. în 2025?
139.362 lei, cu 19% sub 2024 (171.953 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 55.620 lei.
Câți salariați are TSH CONSTRUCT SERVICE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TSH CONSTRUCT SERVICE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.