SOCIAL AFFARI SRL — dosare în instanță
Numele SOCIAL AFFARI SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 2
- Primul dosar
- 29 iunie 2026
- Ultima activitate
- 09 octombrie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 2 din 2 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 42168019)
- CUI
- 42168019
- Denumire
- SOCIAL AFFARI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|280|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.01.2020
- Sediu
- REPUBLICII, nr. 68, demisol, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Arată toate (12)
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 126.984 lei (-51% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 44,4 mii lei · 2025 127 mii lei · maxim 2022 455,9 mii lei · minim 2020 44,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 12,5 mii lei · 2025 −75,6 mii lei · maxim 2022 264,7 mii lei · minim 2025 −75,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2024 1 · maxim 2022 5 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 126.984 lei | 258.319 lei | 376.047 lei | 455.929 lei | 118.365 lei | 44.421 lei |
| Venituri totale | 129.446 lei | 355.338 lei | 376.047 lei | 518.147 lei | 118.365 lei | 44.421 lei |
| Cheltuieli totale | 204.103 lei | 210.228 lei | 271.688 lei | 249.077 lei | 97.095 lei | 30.560 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 141.121 lei | 100.674 lei | 264.665 lei | 19.222 lei | 12.528 lei |
| Pierdere netă | 75.634 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -75.634 lei | 141.121 lei | 100.674 lei | 264.665 lei | 19.222 lei | 12.528 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 332.494 lei | 336.640 lei | 273.000 lei | 199.688 lei | 104.332 lei | 17.722 lei |
| Datorii | 256.093 lei | 154.605 lei | 172.086 lei | 103.474 lei | 84.782 lei | 4.994 lei |
| Capitaluri proprii | 76.401 lei | 182.035 lei | 100.914 lei | 96.214 lei | 19.550 lei | 12.728 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 3 | 5 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 2 instanțe în 1 județ
Cele mai multe la Judecătoria Cluj-Napoca (1 · 50%), apoi Tribunalul Cluj (1).
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Judecătoria Cluj-Napoca | Cluj | Judecătorie | 1 |
| Tribunalul Cluj | Cluj | Tribunal | 1 |
Calitate procesuală
- Pârât: 2
Categorii de dosare
- Civil: 1
- Litigii de muncă: 1
Stadii procesuale
- Fond: 2
Dosare pe ani
- 2026: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 20301/211/2026 | Judecătoria Cluj-Napoca | Civil | Fond | Pârât |
| 3504/117/2026 | Tribunalul Cluj | Litigii de muncă | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare SOCIAL AFFARI SRL?
SOCIAL AFFARI SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des SOCIAL AFFARI SRL?
Cel mai des la Judecătoria Cluj-Napoca (1) și Tribunalul Cluj (1).
În ce calitate apare cel mai des SOCIAL AFFARI SRL?
Cel mai des ca pârât (2 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.