NOOR HANDMADE ATELIER S.R.L.
NOOR HANDMADE ATELIER S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 42154102. Cifră de afaceri 2025: 65.655 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 42154102
- Denumire
- NOOR HANDMADE ATELIER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|826|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.01.2020
- Sediu
- RĂMĂȘAGULUI, nr. 50-54, bl. 1, sc. 1, ap. 14, MANSARDA, CAMERA 1, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 65.655 lei (-25% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 96,2 mii lei · 2025 65,7 mii lei · maxim 2021 121,5 mii lei · minim 2025 65,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 56,6 mii lei · 2025 −9 mii lei · maxim 2021 67,5 mii lei · minim 2024 −26,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 65.655 lei | 87.508 lei | 101.087 lei | fără bilanț | 121.504 lei | 96.205 lei |
| Venituri totale | 65.675 lei | 87.649 lei | 101.217 lei | fără bilanț | 121.893 lei | 96.205 lei |
| Cheltuieli totale | 74.576 lei | 113.490 lei | 82.981 lei | fără bilanț | 51.180 lei | 36.886 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 17.224 lei | fără bilanț | 67.495 lei | 56.581 lei |
| Pierdere netă | 9.033 lei | 26.718 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -9.033 lei | -26.718 lei | 17.224 lei | fără bilanț | 67.495 lei | 56.581 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 34.467 lei | 42.758 lei | 132.675 lei | fără bilanț | 137.353 lei | 69.323 lei |
| Datorii | 33.602 lei | 32.861 lei | 74.321 lei | fără bilanț | 13.049 lei | 12.542 lei |
| Capitaluri proprii | 865 lei | 9.897 lei | 58.354 lei | fără bilanț | 124.304 lei | 56.781 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | fără bilanț | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NOOR HANDMADE ATELIER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NOOR HANDMADE ATELIER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NOOR HANDMADE ATELIER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (RĂMĂȘAGULUI, nr. 50-54, bl. 1, sc. 1, ap. 14, MANSARDA, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|826|2020, din 23.01.2020.
Ce cifră de afaceri a avut NOOR HANDMADE ATELIER S.R.L. în 2025?
65.655 lei, cu 25% sub 2024 (87.508 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 9.033 lei.
Câți salariați are NOOR HANDMADE ATELIER S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NOOR HANDMADE ATELIER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.