101 FARFALLE E VINI S.R.L.
101 FARFALLE E VINI S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 42100170. Cifră de afaceri 2025: 41.911 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42100170
- Denumire
- 101 FARFALLE E VINI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|40|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.01.2020
- Sediu
- FLORILOR, nr. 1, bl. 2, ap. 1, biroul 1, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similare · rev. 2
- 1101 Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Arată toate (16)
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 41.911 lei (-33% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 15,4 mii lei · 2025 41,9 mii lei · maxim 2024 62,6 mii lei · minim 2020 15,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 −16 mii lei · 2025 10,7 mii lei · maxim 2022 25,9 mii lei · minim 2020 −16 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 0 · 2024 0 · maxim 2020 0 · minim 2020 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 41.911 lei | 62.575 lei | 16.821 lei | 50.344 lei | — | 15.400 lei |
| Venituri totale | 41.909 lei | 67.350 lei | 16.821 lei | 50.344 lei | 0 lei | 15.400 lei |
| Cheltuieli totale | 28.841 lei | 49.394 lei | 15.637 lei | 22.976 lei | 2.489 lei | 30.969 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 10.703 lei | 14.174 lei | 844 lei | 25.888 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.489 lei | 16.028 lei |
| Rezultat net | 10.703 lei | 14.174 lei | 844 lei | 25.888 lei | -2.489 lei | -16.028 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 28.637 lei | 34.603 lei | 15.505 lei | 11.663 lei | 4.574 lei | 4.647 lei |
| Datorii | 8.047 lei | 12.013 lei | 7.089 lei | 4.091 lei | 22.891 lei | 20.475 lei |
| Capitaluri proprii | 20.590 lei | 22.590 lei | 8.416 lei | 7.572 lei | -18.317 lei | -15.828 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este 101 FARFALLE E VINI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, 101 FARFALLE E VINI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul 101 FARFALLE E VINI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (FLORILOR, nr. 1, bl. 2, ap. 1, biroul 1); numărul de înmatriculare e J|08|40|2020, din 14.01.2020.
Ce cifră de afaceri a avut 101 FARFALLE E VINI S.R.L. în 2025?
41.911 lei, cu 33% sub 2024 (62.575 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 10.703 lei.
De unde vin datele despre 101 FARFALLE E VINI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.