NEDCONSTRUCT EISEN S.R.L.

NEDCONSTRUCT EISEN S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 41945796. Cifră de afaceri 2025: 1.715.832 lei, 8 salariați. Date ONRC, M

Registru

CUI
41945796
Denumire
NEDCONSTRUCT EISEN S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|16114|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
26.11.2019
Sediu
MATEI VOIEVOD, nr. 137, bl. D18, sc. B, et. 5, ap. 19, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 3
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
  • 3600 Captarea, tratarea și distribuția apei · rev. 3
  • 3700 Colectarea și epurarea apelor uzate · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
Arată toate (29)
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.715.832 lei (-31% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 1,3 mil. lei · 2025 1,7 mil. lei · maxim 2022 3 mil. lei · minim 2020 1,3 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2020 237,8 mii lei · 2025 −120,5 mii lei · maxim 2022 387,1 mii lei · minim 2025 −120,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 16 · 2025 8 · maxim 2020 16 · minim 2025 8.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă1.715.832 lei2.494.818 lei2.855.801 lei2.951.715 lei2.185.284 lei1.295.262 lei
Venituri totale1.742.280 lei2.520.285 lei2.867.668 lei2.973.698 lei2.191.894 lei1.315.776 lei
Cheltuieli totale1.862.748 lei2.498.750 lei2.447.560 lei2.558.455 lei2.146.695 lei1.065.504 lei
Rezultat
Profit net0 lei7.507 lei359.751 lei387.135 lei26.030 lei237.832 lei
Pierdere netă120.468 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-120.468 lei7.507 lei359.751 lei387.135 lei26.030 lei237.832 lei
Bilanț
Active totale743.605 lei846.699 lei850.955 lei602.470 lei329.274 lei404.604 lei
Datorii289.422 lei260.389 lei137.704 lei86.992 lei65.212 lei166.572 lei
Capitaluri proprii451.694 lei582.162 lei713.251 lei515.478 lei264.062 lei238.032 lei
Oameni
Număr mediu de salariați81314161516

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NEDCONSTRUCT EISEN S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, NEDCONSTRUCT EISEN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul NEDCONSTRUCT EISEN S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (MATEI VOIEVOD, nr. 137, bl. D18, sc. B, et. 5, ap. 19, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|16114|2019, din 26.11.2019.

Ce cifră de afaceri a avut NEDCONSTRUCT EISEN S.R.L. în 2025?

1.715.832 lei, cu 31% sub 2024 (2.494.818 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 120.468 lei.

Câți salariați are NEDCONSTRUCT EISEN S.R.L.?

8 salariați în medie în 2025 (13 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre NEDCONSTRUCT EISEN S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.