ISTRABAU ACTI S.R.L.

ISTRABAU ACTI S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Cilieni, Comuna Cilieni, Olt, CUI 41937530. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
41937530
Denumire
ISTRABAU ACTI S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|28|1233|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
22.11.2019
Sediu
NICOLAE TITULESCU, nr. 39, Sat Cilieni, Comuna Cilieni, Olt
Activități autorizate (CAEN)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
Arată toate (25)
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 7,5 mii lei · 2022 199,4 mii lei · maxim 2021 233,9 mii lei · minim 2019 7,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 −6,1 mii lei · 2025 −2 mii lei · maxim 2021 71,3 mii lei · minim 2019 −6,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2022 1 · maxim 2021 2 · minim 2019 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă———199.387 lei233.938 lei128.505 lei7.500 lei
Venituri totale0 lei0 lei0 lei199.387 lei234.400 lei129.648 lei7.500 lei
Cheltuieli totale2.020 lei2.191 lei1.844 lei144.948 lei160.726 lei125.735 lei13.487 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei52.445 lei71.330 lei2.663 lei0 lei
Pierdere netă2.020 lei2.191 lei1.844 lei0 lei0 lei0 lei6.062 lei
Rezultat net-2.020 lei-2.191 lei-1.844 lei52.445 lei71.330 lei2.663 lei-6.062 lei
Bilanț
Active totale161.557 lei273.381 lei314.851 lei316.694 lei103.940 lei10.633 lei776 lei
Datorii47.035 lei156.839 lei196.119 lei196.118 lei35.809 lei13.832 lei6.638 lei
Capitaluri proprii114.522 lei116.542 lei118.732 lei120.576 lei68.131 lei-3.199 lei-5.862 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———1211

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ISTRABAU ACTI S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, ISTRABAU ACTI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ISTRABAU ACTI S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Cilieni, Comuna Cilieni, județul Olt (NICOLAE TITULESCU, nr. 39); numărul de înmatriculare e J|28|1233|2019, din 22.11.2019.

De unde vin datele despre ISTRABAU ACTI S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.