SUPERDYDY TRANS S.R.L.

SUPERDYDY TRANS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Oradea, Bihor, CUI 41924670. Cifră de afaceri 2025: 112.905 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
41924670
Denumire
SUPERDYDY TRANS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|05|2675|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.11.2019
Sediu
FĂGĂRAȘULUI, nr. 16A, Municipiul Oradea, Bihor
Activități autorizate (CAEN)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 112.905 lei (-54% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 10,7 mii lei · 2025 112,9 mii lei · maxim 2024 245,5 mii lei · minim 2020 10,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 −2,9 mii lei · 2025 −54,9 mii lei · maxim 2021 51,4 mii lei · minim 2022 −89,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2022 3 · minim 2019 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă112.905 lei245.506 lei123.326 lei222.780 lei104.985 lei10.677 lei—
Venituri totale114.474 lei245.581 lei123.623 lei223.197 lei105.003 lei10.678 lei0 lei
Cheltuieli totale169.393 lei208.643 lei188.112 lei310.505 lei51.638 lei28.414 lei2.875 lei
Rezultat
Profit net0 lei34.483 lei0 lei0 lei51.396 lei0 lei0 lei
Pierdere netă54.919 lei0 lei65.722 lei89.538 lei0 lei18.057 lei2.875 lei
Rezultat net-54.919 lei34.483 lei-65.722 lei-89.538 lei51.396 lei-18.057 lei-2.875 lei
Bilanț
Active totale55.464 lei61.263 lei26.989 lei37.667 lei36.098 lei3.468 lei309 lei
Datorii200.496 lei151.376 lei151.585 lei96.541 lei5.434 lei24.200 lei2.984 lei
Capitaluri proprii-145.032 lei-90.113 lei-124.596 lei-58.874 lei30.664 lei-20.732 lei-2.675 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1233211

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SUPERDYDY TRANS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, SUPERDYDY TRANS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul SUPERDYDY TRANS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Oradea, județul Bihor (FĂGĂRAȘULUI, nr. 16A); numărul de înmatriculare e J|05|2675|2019, din 20.11.2019.

Ce cifră de afaceri a avut SUPERDYDY TRANS S.R.L. în 2025?

112.905 lei, cu 54% sub 2024 (245.506 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 54.919 lei.

Câți salariați are SUPERDYDY TRANS S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SUPERDYDY TRANS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.