ALBER MINING & CONSTRUCTION S.R.L.
ALBER MINING & CONSTRUCTION S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Câmpia Turzii, Cluj, CUI 41894935. Cifră de afaceri 2025: 103.140 lei, 1 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 41894935
- Denumire
- ALBER MINING & CONSTRUCTION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4379|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.11.2019
- Sediu
- LAMINORIȘTILOR, nr. 145, et. Parter, camera 3, Municipiul Câmpia Turzii, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 0893 Extracția sării · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
Arată toate (24)
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 103.140 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 1,2 mil. lei · 2025 103,1 mii lei · maxim 2020 1,2 mil. lei · minim 2023 59,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −4,5 mii lei · 2025 −75,9 mii lei · maxim 2020 1 mil. lei · minim 2025 −75,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 3 · 2025 1 · maxim 2020 3 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 103.140 lei | — | 59.760 lei | fără bilanț | 548.580 lei | 1.154.572 lei | — |
| Venituri totale | 120.446 lei | 0 lei | 68.163 lei | fără bilanț | 560.662 lei | 1.162.089 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 196.361 lei | 71.323 lei | 77.938 lei | fără bilanț | 180.789 lei | 137.453 lei | 4.466 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 374.970 lei | 1.013.365 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 75.915 lei | 71.323 lei | 10.283 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 4.466 lei |
| Rezultat net | -75.915 lei | -71.323 lei | -10.283 lei | fără bilanț | 374.970 lei | 1.013.365 lei | -4.466 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 1.089.104 lei | 1.164.979 lei | 1.275.151 lei | fără bilanț | 709.841 lei | 1.242.080 lei | 264.134 lei |
| Datorii | 14.602 lei | 14.561 lei | 53.410 lei | fără bilanț | 253.896 lei | 234.043 lei | 268.400 lei |
| Capitaluri proprii | 1.074.502 lei | 1.150.418 lei | 1.221.741 lei | fără bilanț | 455.945 lei | 1.008.037 lei | -4.266 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | fără bilanț | 2 | 3 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ALBER MINING & CONSTRUCTION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ALBER MINING & CONSTRUCTION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ALBER MINING & CONSTRUCTION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Câmpia Turzii, județul Cluj (LAMINORIȘTILOR, nr. 145, et. Parter, camera 3); numărul de înmatriculare e J|12|4379|2019, din 13.11.2019.
Ce cifră de afaceri a avut ALBER MINING & CONSTRUCTION S.R.L. în 2025?
103.140 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 75.915 lei.
Câți salariați are ALBER MINING & CONSTRUCTION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ALBER MINING & CONSTRUCTION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.