BSC TECH S.R.L.
BSC TECH S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Tătărăni, Comuna Tătărăni, Vaslui, CUI 41868294. Cifră de afaceri 2025: 252.986 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 41868294
- Denumire
- BSC TECH S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|920|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.11.2019
- Sediu
- TĂTĂRĂNI, nr. 70, Sat Tătărăni, Comuna Tătărăni, Vaslui
- Activități autorizate (CAEN)
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 2
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
Arată toate (8)
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 252.986 lei (-40% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 100,8 mii lei · 2025 253 mii lei · maxim 2024 422 mii lei · minim 2019 100,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 91,2 mii lei · 2025 192,6 mii lei · maxim 2024 344,3 mii lei · minim 2021 −4,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 3 · 2025 1 · maxim 2020 3 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 252.986 lei | 421.961 lei | 280.686 lei | — | — | 325.726 lei | 100.795 lei |
| Venituri totale | 254.963 lei | 422.489 lei | 282.403 lei | 0 lei | 0 lei | 326.023 lei | 100.795 lei |
| Cheltuieli totale | 54.709 lei | 65.503 lei | 45.617 lei | 816 lei | 4.387 lei | 145.048 lei | 6.594 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 192.613 lei | 344.327 lei | 233.974 lei | 0 lei | 0 lei | 176.803 lei | 91.177 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 816 lei | 4.387 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 192.613 lei | 344.327 lei | 233.974 lei | -816 lei | -4.387 lei | 176.803 lei | 91.177 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 202.029 lei | 354.425 lei | 323.356 lei | 82.517 lei | 172.927 lei | 192.063 lei | 100.630 lei |
| Datorii | 9.139 lei | 9.344 lei | 7.385 lei | 519 lei | 113 lei | 14.862 lei | 9.253 lei |
| Capitaluri proprii | 192.890 lei | 345.081 lei | 315.971 lei | 81.998 lei | 172.814 lei | 177.201 lei | 91.377 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 3 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BSC TECH S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BSC TECH S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul BSC TECH S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tătărăni, Comuna Tătărăni, județul Vaslui (TĂTĂRĂNI, nr. 70); numărul de înmatriculare e J|37|920|2019, din 07.11.2019.
Ce cifră de afaceri a avut BSC TECH S.R.L. în 2025?
252.986 lei, cu 40% sub 2024 (421.961 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 192.613 lei.
Câți salariați are BSC TECH S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BSC TECH S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.