ISTFLO CONSTRUCT S.R.L.
ISTFLO CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Arad, Arad, CUI 41865875. Cifră de afaceri 2025: 26.700 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41865875
- Denumire
- ISTFLO CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|1854|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.11.2019
- Sediu
- CPT. IOAN FĂTU, nr. 142, Municipiul Arad, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (14)
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 26.700 lei (-73% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 72 mii lei · 2025 26,7 mii lei · maxim 2024 100 mii lei · minim 2022 13 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −1,2 mii lei · 2025 10,2 mii lei · maxim 2020 67,7 mii lei · minim 2023 −6,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 0 · 2025 0 · maxim 2023 1 · minim 2020 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 26.700 lei | 100.000 lei | 17.250 lei | 13.002 lei | 68.800 lei | 72.000 lei | — |
| Venituri totale | 26.700 lei | 100.120 lei | 17.250 lei | 13.002 lei | 68.800 lei | 72.000 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 14.804 lei | 27.922 lei | 23.669 lei | 17.486 lei | 9.928 lei | 2.759 lei | 1.226 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 10.230 lei | 60.646 lei | 0 lei | 0 lei | 57.213 lei | 67.702 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 6.589 lei | 4.844 lei | 0 lei | 0 lei | 1.226 lei |
| Rezultat net | 10.230 lei | 60.646 lei | -6.589 lei | -4.844 lei | 57.213 lei | 67.702 lei | -1.226 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 11.304 lei | 59.070 lei | 957 lei | 6.917 lei | 60.977 lei | 67.621 lei | 974 lei |
| Datorii | 0 lei | 2.437 lei | 4.970 lei | 4.341 lei | 3.558 lei | 945 lei | 2.000 lei |
| Capitaluri proprii | 11.304 lei | 56.633 lei | -4.013 lei | 2.576 lei | 57.419 lei | 66.676 lei | -1.026 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ISTFLO CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ISTFLO CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ISTFLO CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Arad, județul Arad (CPT. IOAN FĂTU, nr. 142); numărul de înmatriculare e J|02|1854|2019, din 06.11.2019.
Ce cifră de afaceri a avut ISTFLO CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
26.700 lei, cu 73% sub 2024 (100.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 10.230 lei.
Câți salariați are ISTFLO CONSTRUCT S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ISTFLO CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.