IULIANDI BARBER S.R.L.
IULIANDI BARBER S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Stroiești, Comuna Stroiești, Suceava, CUI 41856524. Cifră de afaceri 2025: 127.478 lei, 1 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 41856524
- Denumire
- IULIANDI BARBER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|1788|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.11.2019
- Sediu
- nr. 169, Sat Stroiești, Comuna Stroiești, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 127.478 lei (-6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 4,8 mii lei · 2025 127,5 mii lei · maxim 2023 200,9 mii lei · minim 2019 4,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −14,8 mii lei · 2025 2,6 mii lei · maxim 2023 74,6 mii lei · minim 2021 −27,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2023 2 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 127.478 lei | 135.003 lei | 200.872 lei | 157.165 lei | 77.737 lei | 50.262 lei | 4.756 lei |
| Venituri totale | 127.478 lei | 135.003 lei | 200.872 lei | 166.844 lei | 77.737 lei | 50.262 lei | 4.756 lei |
| Cheltuieli totale | 123.640 lei | 156.040 lei | 124.360 lei | 97.349 lei | 103.370 lei | 42.808 lei | 19.379 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 2.628 lei | 0 lei | 74.603 lei | 68.127 lei | 0 lei | 6.463 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 22.186 lei | 0 lei | 0 lei | 27.567 lei | 0 lei | 14.766 lei |
| Rezultat net | 2.628 lei | -22.186 lei | 74.603 lei | 68.127 lei | -27.567 lei | 6.463 lei | -14.766 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 11.663 lei | 12.147 lei | 86.127 lei | 35.602 lei | 442 lei | 2.071 lei | 464 lei |
| Datorii | 5.031 lei | 8.143 lei | 11.284 lei | 3.145 lei | 36.112 lei | 10.173 lei | 15.030 lei |
| Capitaluri proprii | 6.632 lei | 4.004 lei | 74.843 lei | 32.457 lei | -35.670 lei | -8.102 lei | -14.566 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IULIANDI BARBER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, IULIANDI BARBER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul IULIANDI BARBER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Stroiești, Comuna Stroiești, județul Suceava (nr. 169); numărul de înmatriculare e J|33|1788|2019, din 05.11.2019.
Ce cifră de afaceri a avut IULIANDI BARBER S.R.L. în 2025?
127.478 lei, cu 6% sub 2024 (135.003 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.628 lei.
Câți salariați are IULIANDI BARBER S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IULIANDI BARBER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.