STAYINVEST S.R.L.

STAYINVEST S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Bragadiru, Ilfov, CUI 41852840. Cifră de afaceri 2025: 2.411.670 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
41852840
Denumire
STAYINVEST S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|4906|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
04.11.2019
Sediu
Safirului, nr. 135-141, Parter, Camera 1, Oraș Bragadiru, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
Arată toate (21)
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.411.670 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2025 2,4 mil. lei · maxim 2025 2,4 mil. lei · minim 2025 2,4 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2019 −4,2 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2025 1,1 mil. lei · minim 2020 −54,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2021 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă2.411.670 lei——————
Venituri totale2.411.670 lei0 lei0 lei0 lei44.312 lei277.795 lei7.939 lei
Cheltuieli totale1.151.234 lei22.329 lei21.783 lei21.940 lei82.113 lei332.375 lei12.164 lei
Rezultat
Profit net1.069.716 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei22.329 lei21.783 lei21.940 lei37.801 lei54.580 lei4.225 lei
Rezultat net1.069.716 lei-22.329 lei-21.783 lei-21.940 lei-37.801 lei-54.580 lei-4.225 lei
Bilanț
Active totale912.136 lei1.210.332 lei1.200.489 lei1.226.795 lei1.248.735 lei1.172.610 lei1.387.854 lei
Datorii911.937 lei1.372.790 lei1.340.618 lei1.345.141 lei1.345.141 lei1.231.215 lei1.391.879 lei
Capitaluri proprii199 lei-162.458 lei-140.129 lei-118.346 lei-96.406 lei-58.605 lei-4.025 lei
Oameni
Număr mediu de salariați————111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este STAYINVEST S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, STAYINVEST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul STAYINVEST S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Bragadiru, județul Ilfov (Safirului, nr. 135-141, Parter, Camera 1); numărul de înmatriculare e J|23|4906|2019, din 04.11.2019.

Ce cifră de afaceri a avut STAYINVEST S.R.L. în 2025?

2.411.670 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.069.716 lei.

De unde vin datele despre STAYINVEST S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.