TANIS TREND S.R.L.

TANIS TREND S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Sibiu, CUI 41848971. Cifră de afaceri 2025: 39.570 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
41848971
Denumire
TANIS TREND S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|32|1968|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
01.11.2019
Sediu
Alexandru Clavel, nr. 9A, Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Sibiu
Activități autorizate (CAEN)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 7413 Activități de design de interior · rev. 3
  • 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
Arată toate (9)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
  • 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 39.570 lei (+293% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 0 lei · 2025 39,6 mii lei · maxim 2025 39,6 mii lei · minim 2019 0 lei.

Rezultat net (lei): 2019 −1,6 mii lei · 2025 14,9 mii lei · maxim 2025 14,9 mii lei · minim 2019 −1,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 0 · 2022 0 · maxim 2019 0 · minim 2019 0.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă39.570 lei10.062 lei14.291 lei14.702 lei8.440 lei12.150 lei0 lei
Venituri totale39.570 lei10.062 lei14.291 lei14.702 lei8.440 lei12.150 lei0 lei
Cheltuieli totale21.243 lei7.742 lei9.181 lei5.464 lei5.274 lei7.442 lei1.608 lei
Rezultat
Profit net14.934 lei1.858 lei4.142 lei8.797 lei2.912 lei4.343 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei1.608 lei
Rezultat net14.934 lei1.858 lei4.142 lei8.797 lei2.912 lei4.343 lei-1.608 lei
Bilanț
Active totale16.133 lei21.040 lei18.786 lei15.217 lei5.914 lei3.012 lei592 lei
Datorii959 lei395 lei0 lei573 lei67 lei77 lei2.000 lei
Capitaluri proprii15.174 lei20.645 lei18.786 lei14.644 lei5.847 lei2.935 lei-1.408 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———0000

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TANIS TREND S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, TANIS TREND S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul TANIS TREND S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, județul Sibiu (Alexandru Clavel, nr. 9A); numărul de înmatriculare e J|32|1968|2019, din 01.11.2019.

Ce cifră de afaceri a avut TANIS TREND S.R.L. în 2025?

39.570 lei, cu 293% peste 2024 (10.062 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 14.934 lei.

De unde vin datele despre TANIS TREND S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.