KARIMSAM CONSTRUCT S.R.L.
KARIMSAM CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Iteu Nou, Comuna Abram, Bihor, CUI 41846199. Cifră de afaceri 2025: 165.984 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 41846199
- Denumire
- KARIMSAM CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|2541|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.11.2019
- Sediu
- ITEU NOU, nr. 1C, Sat Iteu Nou, Comuna Abram, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
Arată toate (28)
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 165.984 lei (-54% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 248,4 mii lei · 2025 166 mii lei · maxim 2023 784,5 mii lei · minim 2022 30,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 115,9 mii lei · 2025 2,2 mii lei · maxim 2023 139,5 mii lei · minim 2025 2,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 2 · 2025 1 · maxim 2023 4 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 165.984 lei | 361.439 lei | 784.527 lei | 30.235 lei | 285.190 lei | 248.356 lei |
| Venituri totale | 173.991 lei | 397.586 lei | 784.535 lei | 39.452 lei | 303.199 lei | 248.361 lei |
| Cheltuieli totale | 170.034 lei | 328.990 lei | 638.098 lei | 33.314 lei | 207.807 lei | 129.379 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 2.217 lei | 62.851 lei | 139.523 lei | 6.138 lei | 92.747 lei | 115.879 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 2.217 lei | 62.851 lei | 139.523 lei | 6.138 lei | 92.747 lei | 115.879 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 296.157 lei | 445.416 lei | 444.701 lei | 64.043 lei | 136.762 lei | 191.168 lei |
| Datorii | 225.269 lei | 374.144 lei | 305.136 lei | 14.918 lei | 43.775 lei | 75.559 lei |
| Capitaluri proprii | 70.888 lei | 71.272 lei | 139.565 lei | 49.125 lei | 92.987 lei | 115.609 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este KARIMSAM CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, KARIMSAM CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul KARIMSAM CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Iteu Nou, Comuna Abram, județul Bihor (ITEU NOU, nr. 1C); numărul de înmatriculare e J|05|2541|2019, din 01.11.2019.
Ce cifră de afaceri a avut KARIMSAM CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
165.984 lei, cu 54% sub 2024 (361.439 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.217 lei.
Câți salariați are KARIMSAM CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre KARIMSAM CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.