VASLUI STING S.R.L.
VASLUI STING S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui, CUI 41838293. Cifră de afaceri 2025: 136.314 lei, 0 salariați.
Registru
- CUI
- 41838293
- Denumire
- VASLUI STING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|910|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.10.2019
- Sediu
- MUNTENII DE JOS, nr. 30, Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui
- Activități autorizate (CAEN)
- 2011 Fabricarea gazelor industriale · rev. 2
- 2529 Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice · rev. 2
- 2562 Operațiuni de mecanică generală · rev. 2
- 3311 Repararea articolelor fabricate din metal · rev. 2
- 3319 Repararea altor echipamente · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (16)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 8425 Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 136.314 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 1,1 mii lei · 2025 136,3 mii lei · maxim 2025 136,3 mii lei · minim 2019 1,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −593 lei · 2025 19,5 mii lei · maxim 2025 19,5 mii lei · minim 2022 −12,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 0 · 2025 0 · maxim 2023 1 · minim 2019 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 136.314 lei | 126.421 lei | 109.443 lei | 34.821 lei | fără bilanț | fără bilanț | 1.135 lei |
| Venituri totale | 136.314 lei | 286.421 lei | 109.443 lei | 34.821 lei | fără bilanț | fără bilanț | 1.135 lei |
| Cheltuieli totale | 113.855 lei | 280.833 lei | 119.601 lei | 45.911 lei | fără bilanț | fără bilanț | 1.694 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 19.531 lei | 5.588 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 10.158 lei | 12.135 lei | fără bilanț | fără bilanț | 593 lei |
| Rezultat net | 19.531 lei | 5.588 lei | -10.158 lei | -12.135 lei | fără bilanț | fără bilanț | -593 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 106.002 lei | 21.794 lei | 148.400 lei | 94.430 lei | fără bilanț | fără bilanț | 6.618 lei |
| Datorii | 111.534 lei | 47.223 lei | 179.416 lei | 115.288 lei | fără bilanț | fără bilanț | 6.211 lei |
| Capitaluri proprii | -5.682 lei | -25.579 lei | -31.166 lei | -21.008 lei | fără bilanț | fără bilanț | 407 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 0 | fără bilanț | fără bilanț | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VASLUI STING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VASLUI STING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VASLUI STING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, județul Vaslui (MUNTENII DE JOS, nr. 30); numărul de înmatriculare e J|37|910|2019, din 31.10.2019.
Ce cifră de afaceri a avut VASLUI STING S.R.L. în 2025?
136.314 lei, cu 8% peste 2024 (126.421 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 19.531 lei.
Câți salariați are VASLUI STING S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VASLUI STING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.