FOLLOW THE LEADER S.R.L.
FOLLOW THE LEADER S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 41837727. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41837727
- Denumire
- FOLLOW THE LEADER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|14769|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.10.2019
- Sediu
- HRISOVULUI, nr. 2-4, bl. 2, ap. 88, PARTER CAMERA 1, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 3,2 mii lei · 2024 14,5 mii lei · maxim 2022 98,2 mii lei · minim 2019 3,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −432 lei · 2025 −2,1 mii lei · maxim 2022 27,7 mii lei · minim 2024 −8,5 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 14.477 lei | 58.375 lei | 98.240 lei | 4.493 lei | 13.630 lei | 3.188 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 14.477 lei | 58.375 lei | 98.240 lei | 4.493 lei | 13.630 lei | 3.188 lei |
| Cheltuieli totale | 2.133 lei | 23.019 lei | 58.855 lei | 67.613 lei | 4.272 lei | 10.069 lei | 3.524 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 27.739 lei | 89 lei | 3.152 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 2.133 lei | 8.542 lei | 530 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 432 lei |
| Rezultat net | -2.133 lei | -8.542 lei | -530 lei | 27.739 lei | 89 lei | 3.152 lei | -432 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 25.913 lei | 32.223 lei | 45.697 lei | 46.846 lei | 17.044 lei | 16.620 lei | 2.305 lei |
| Datorii | 17.998 lei | 15.731 lei | 18.159 lei | 18.778 lei | 16.715 lei | 13.700 lei | 2.537 lei |
| Capitaluri proprii | 7.915 lei | 16.492 lei | 27.538 lei | 28.068 lei | 329 lei | 2.920 lei | -232 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FOLLOW THE LEADER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FOLLOW THE LEADER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul FOLLOW THE LEADER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (HRISOVULUI, nr. 2-4, bl. 2, ap. 88, PARTER CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|14769|2019, din 31.10.2019.
De unde vin datele despre FOLLOW THE LEADER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.