SMART DAIO CONSTRUCT S.R.L.
SMART DAIO CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 41801421. Cifră de afaceri 2022: 51.325 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 41801421
- Denumire
- SMART DAIO CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|14275|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.10.2019
- Sediu
- MOȚILOR, nr. 16, et. 4, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
Arată toate (48)
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 2
- 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · rev. 2
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2019–2022 · 4 bilanțuri
Financiar · 2019–2022 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.
În 2022, cifra de afaceri netă a fost 51.325 lei (+71% față de 2021).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 12 mii lei · 2022 51,3 mii lei · maxim 2022 51,3 mii lei · minim 2019 12 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 7,4 mii lei · 2022 −160,3 mii lei · maxim 2021 22,1 mii lei · minim 2022 −160,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2022 7 · maxim 2022 7 · minim 2021 1.
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 51.325 lei | 29.962 lei | — | 11.996 lei |
| Venituri totale | 51.325 lei | 29.962 lei | 0 lei | 11.996 lei |
| Cheltuieli totale | 210.844 lei | 6.995 lei | 2.994 lei | 4.286 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 22.086 lei | 0 lei | 7.350 lei |
| Pierdere netă | 160.255 lei | 0 lei | 2.994 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -160.255 lei | 22.086 lei | -2.994 lei | 7.350 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 5.000 lei | 24.689 lei | 4.555 lei | 7.910 lei |
| Datorii | 147.636 lei | 2.361 lei | 0 lei | 360 lei |
| Capitaluri proprii | -142.636 lei | 22.328 lei | 4.555 lei | 7.550 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 7 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SMART DAIO CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SMART DAIO CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul SMART DAIO CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (MOȚILOR, nr. 16, et. 4); numărul de înmatriculare e J|40|14275|2019, din 23.10.2019.
Ce cifră de afaceri a avut SMART DAIO CONSTRUCT S.R.L. în 2022?
51.325 lei, cu 71% peste 2021 (29.962 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 160.255 lei.
Câți salariați are SMART DAIO CONSTRUCT S.R.L.?
7 salariați în medie în 2022 (1 în 2021), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SMART DAIO CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.