STRATEGIC VISION SOLUTION S.R.L.
STRATEGIC VISION SOLUTION S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 41794111. Cifră de afaceri 2025: 385.345 lei, 1 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 41794111
- Denumire
- STRATEGIC VISION SOLUTION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|14134|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.10.2019
- Sediu
- PĂDUREA MOGOȘOAIA, nr. 31-41, et. PARTER, ap. 6, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 385.345 lei (+1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 60,1 mii lei · 2025 385,3 mii lei · maxim 2022 983,9 mii lei · minim 2019 60,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 57,3 mii lei · 2025 214,1 mii lei · maxim 2022 850,6 mii lei · minim 2019 57,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 385.345 lei | 380.163 lei | 478.573 lei | 983.885 lei | 404.264 lei | 324.401 lei | 60.118 lei |
| Venituri totale | 386.485 lei | 380.163 lei | 480.344 lei | 983.885 lei | 404.264 lei | 324.401 lei | 60.118 lei |
| Cheltuieli totale | 166.733 lei | 171.898 lei | 161.174 lei | 123.649 lei | 81.208 lei | 33.816 lei | 973 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 214.093 lei | 170.268 lei | 269.028 lei | 850.593 lei | 319.014 lei | 285.700 lei | 57.341 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 214.093 lei | 170.268 lei | 269.028 lei | 850.593 lei | 319.014 lei | 285.700 lei | 57.341 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 243.983 lei | 241.316 lei | 308.124 lei | 1.006.242 lei | 349.675 lei | 291.529 lei | 60.318 lei |
| Datorii | 28.690 lei | 69.848 lei | 38.056 lei | 154.609 lei | 29.621 lei | 4.789 lei | 2.777 lei |
| Capitaluri proprii | 215.293 lei | 171.468 lei | 270.068 lei | 851.633 lei | 320.054 lei | 286.740 lei | 57.541 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STRATEGIC VISION SOLUTION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, STRATEGIC VISION SOLUTION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul STRATEGIC VISION SOLUTION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (PĂDUREA MOGOȘOAIA, nr. 31-41, et. PARTER, ap. 6); numărul de înmatriculare e J|40|14134|2019, din 21.10.2019.
Ce cifră de afaceri a avut STRATEGIC VISION SOLUTION S.R.L. în 2025?
385.345 lei, cu 1% peste 2024 (380.163 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 214.093 lei.
Câți salariați are STRATEGIC VISION SOLUTION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre STRATEGIC VISION SOLUTION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.